Píchání u vaječníku a antikoncepce

Anonymní
26.8.21 16:03

Píchání u vaječníku a antikoncepce

Dobrý den beru pravidelně antikoncepci a začalo mě popichávat u vaječníku asi 5 minut a pak to přestalo. Myslíte že to mohli být způsobeno antikoncepci nebo něco jiného? Beru ji přes 7 měsíců. Děkuji za odpovědi

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
947
26.8.21 17:09

Jako ze te jednorazove 5 minut pichalo u vajecniku? Nebo se to uz opakovalo?

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.21 17:12

@Janča6 z ničeho nic mě začalo tak popichávat u vaječníku.. Od té doby nic se už nedělo

  • Citovat
  • Nahlásit
947
26.8.21 17:15
@Anonymní píše:
@Janča6 z ničeho nic mě začalo tak popichávat u vaječníku.. Od té doby nic se už nedělo

Tak jestli to bylo jednorazove, tak bych to neresila. To az kdyby se to opakovalo. A pricin muze byt hromada.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat