Pískoviště

52
5.4.05 14:04

Pískoviště

Ahoj všechny maminy i těhulky a samozřejmě snažilky :lol:
Potřebovala bych poradit-máme opravdu malý dvoreček a chtěli bysme naší malé koupit pískoviště-jedno jestli plastové nebo dřevěné, ale aby nestálo svět :D Nikdo krom nás ho neuvidí a hlavně nevíme jak dlouho ji to bude na pískovišti bavit. Nemáte někdo typ na nějakého prodejce buď on-line nebo v okolí Hradce Králové? Děkuji za pomoc T.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5137
5.4.05 14:14

Pískoviště

Tarrynko,
v Makru měli mušli (2 části, jednou se pískoviště přiklápí) za 700,–. Bylo to minulý rok na jaře, ale očekávám, že tento rok na jaře se tam za velmi podobnou cenu zase objeví. To je nejlevnější pískoviště, kterého jsem se dopátrala. Pokud nemáte kartu do Makra vy, tak určitě někdo v vašich známých, myslím, že stojí za to se pozeptat.
Chuť hrát si na písku vydrží dětem určitě docela dlouho, ne jen rok či dva. I když znám holčičku, která ve školce u pískoviště prohlásila: „Tak to toho si teda nesednu!“ Přesně citovala svou maminku… Tak tam by to byla asi investice zbytečná.
Janka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.4.05 14:54

Ahojky, nevím, jestli ti to bude co platné, ale myslím, že v Tescu měli takové ty mušle nebo co z umělé hmoty za 399,– a taky " skládácí květinku " za 700,– ( aspoň doufám, že si to pamatuji dobře ), byli jsme tam minulý týden, ale do kdy ta akce trvá- nevím. Jinak se zkus podívat i do Baumaxu, tam taky něco takového mívali :wink: T.

• Nahlásit
  • Citovat
420
5.4.05 19:51

Ahojky
v tom Tescu meli i priklapeci zelvu a hrocha, taky za 399,–, my ho nemame jako piskoviste, ale jako bazenek na terasu :lol:
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
5.4.05 20:42

My jsme prckovi jednoduse nasypali pisek do plastove bedny, kdyz si hraje, sedne si k ni jednoduse na kus polystyrenu… Neni to sice tak esteticke, nicmene prakticke, nepotrebujes shanet prodejce, je to zdarma, diteti to nijak nevadi a pokud ho to nahodou prestane bavit, opet se zadne drama nekona.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
5.4.05 23:03

No teda, kupovat pískoviště, to jsem ještě neviděla. Vždyť to je taková super star dětí, neuvěříte, jak se na něm vyřádí. Manžel vyrobil vlastní, takový šestihran z trámů , včetně poklopu. Na noc ho zavíráme proti nechtěným kočičím návštěvníkům. Písku zdar. CherPap :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
6.4.05 19:48

Ahoj!
Dneska jsem narazila na dřevěné pískoviště v Baumaxu, docela se mi líbilo.
Byl to čtverec 120×120 s poklopem. Líbilo se mi, že se asi na těch prknech dá i dobře sedět, vypadaly dostatečně široký.
Asi by nebyl problém to vyrobit, ale u nás doma bydlí samí nešikové :oops: , tak asi budeme muset investovat. Cena byla 700,– (nebo 799,– ??? teď si nejsem jistá).
Ali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
7.4.05 18:39

Pěkná dřevěná pískoviště jsou i na www.zahradniraj.cz v oddělení Hry na zahradě.
A když už tam budete, mrkněte se i na Houpačky a sítě/Dětské produkty. Tam mají boží houpací sítě pro mimi.

Ali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama