Pláč po každém jídle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
renulaa
Nováček 5 příspěvků 18.06.16 07:38
pláč po každém jídle

Ahoj, máme doma 6 týdenní miminko. Užod středy pláče po každém jídle a začne to již při jídle. Večer nastoupí nehorázný řev až nakonec odpadne a spí třeba 6 hodinJe na ní vidět jak ji to zmáhá a je unavená a já taky. Už ráno se kroutí a pofňukává. KOjila jsem ani ne14 dní a nyní jsme na Nutrilonu. Můžou prdy trvat tak dlouho? To stejné bylo minulou středu ale trvalo to jen jeden den. VE středu jsem byla u dr a prohmatával ji a prý je v pohodě. Před každým jídlem dávám babycalm a večer biogaiu. Mám zkusit změnit mléko? Zkoušela jsem sunar ale po tom mi zvracela.
Ps: a to mi po těch 6ti hodinách vypila jen 50 ml a to se většinou pohybujeme mezi 60-90 někdy i 100.

Reakce:
Freya10
Kecalka 294 příspěvků 18.06.16 08:09

Ahojky-buďto to vidim na prdiky-pohyb strivek pri a po jidle (to deti trapi vetsinou do 3 mesicu) nebo ji uz nevyhovuje velikost savicky (chce vic/vetsi dirky-stve ji, ze mlicko malo tece a pak se nenaji tolik, kolik by chtela) a nebo ma reflux (vraci se ji mlicko ze zaludku do jicnu a pali ji to-muze ho mit i jestli viditelne neblinka, ale je to mene pravdepodobne)…ty vecerni breky ma vetsina deti a samo to odezni tak po par tydnech-jsou uz vecer pretazene, jejich nervova soustava nestiha zpracovat co videli pres den ;)

vertunka
Závislačka 4817 příspěvků 18.06.16 08:10

Mě takhle holka řvala po každým jídle, když měla hlad. Začala jsem dávat Hipp a je to zase můj Smíšek.

MatuleH
Stálice 68 příspěvků 18.06.16 09:36

Mě se syn takhle taky kroutil u každého kojení - večer po kojení i hodinový řev. Když byl takhke malinký tak hodně pomáhalo před každým kojením promasírovat bříško pupíkem a zacvičit s nožičkami. pak se při kojení krásně vyprdel a nekroutil se tolik. Zkus vysadit babycalm - nám třeba u obou dětí jakékoliv kapky pomáhaly krátkodobě ale při delším užívaní dělaly neplechu (i třeba espumisan a infacol). U mladšího máme ještě podezření na alergii na bílkovinu kravského mléka - nemá třeba zelenou stoličku nebo hleny ve stolici? Zkus když tak nějaké šetrnější mlícko - myslím že něco dělá beba.

sarink
Závislačka 4396 příspěvků 18.06.16 11:02

Mi malý po Nutrilonu taky hodně plakal. Změnila jsem mlíko a nasadila lactobacily baby od Biopronu. Když jsem dávala od Swissu, tak plakal taky. Asi budeš muset vyzkoušet, co mu sedne :)

renulaa
Nováček 5 příspěvků 18.06.16 11:10

Ráno jsem nedávala ten babycalm a spinká jako andílek.. zachvilku bude další jídlo tak uvidíme.. já bych to právě asi spíš viděla na to bříško…ale trošku mě děsilo, že už to trvá 3 den… Tak mi držte palce a děkuju :)

Savičku máme tu nejmenší a právě dost bryndá (ale taky né vždycky). Dneska třeba měla po těch 6 hodinách a pak těch 50 ml hlad a vyžahla mi 110 ani skoro neubrindla…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >