Pláče v hluboké korbě

Anonymní
29.12.20 15:11

Pláče v hluboké korbě

Maminky,

jdu si asi nejspíš pro uklidnění a asi i radu. Mame 7mesicni dceru a da se říct, ze odmala moc nema rada kočárek. Byly to vzdycky takovy etapy, ze nekdy tam vydrzela, nekdy zase ne.. Ted uz nejakou dobu mame rezim, co se tyce jidla a spanku a tak kdyz uz, tak chodivame ven na jeji druhy spanek odpoledne.

Ted asi posledni mesic usnula buď hned behem chvilky a nebo treba par minut knourala, obcas trosku zaplakala, ale taky usnula a pak krasne spinkala treba hodku, hodku a pul. Ale to co predvadi posledni tyden.. Uz 3× jsme sli ven a po ctvrt hodině jsme museli domu. Po chvíli silenej rev a nic na ni neplatilo. Dneska jsem ji i zkusila jinak oblect, aby mela v kočárku vetsi prostor - prece jen ma 7 mesicu, do toho fusak.. A i přesto, ze mame velkou korbu, tak mista není mnoho. No ale i to nepomohlo a zase rev.

Tak vůbec nevime, jestli to je nejake obdobi a mame vydržet? Nebo snad zkusit sportak? Ale to me zase prijde brzy. Ja vim, ze sportak jde do uplneho lehu, ale tim padem nebude mít taky zatim vetsi rozhled, aby se ji tam treba libilo víc jak v korbe.

Nemela jste to taky nektera takto?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
29.12.20 15:22

Asi už chce koukat ven, zkus ji vzít do sportaku, a ten napolohovat do polosedu, třeba se jí to zalíbí. My to měli podobně, už prostě víc vnímají, tak se jim nechce koukat do stropu korby, ale na svět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
29.12.20 15:32

Jako neni uplne idealni pocasi, ale co vozeni na brise. Treba v kombineze a koukat ven, jestli by to slo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1176
29.12.20 15:44

Jen se zeptám, a kdyby si ji nechala spát doma v postýlce, tak se stane co? Já jsem totiž nikdy nechápala maminy, které šly dobrovolně s kočárem ven, když v něm dítě spalo a doma by usnulo v pohodě. Něco jiného by bylo, pokud by usnulo jen v kočárku. Když nemá spát a je v pohodě, tak i tak v korbě nevydrží? V tomto věku mi děti už v kočárku moc nespaly, raději spaly doma v postýlce - venku je už rušilo hodně podnětů. Jak si psala, že poslední dobou musíte po chvilce domů, tak doma normálně usne? Popř. co se děje… Napadá mě, jestli třeba nemůže zabrat a proto se vzteká. Jinak před přechodem do sporťáku bych ještě zkusila stáhnout korbu, aby něco viděla. Popř. třeba naše korba se dá trochu přizvednout, že dítě úplně neleží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
29.12.20 15:44

Syn šel do sporťáku v 6 měsících. Kromě toho, že už byl na korbu velký, už v ní nebyl schopen vydržet, potřeboval vidět a ve sporťáku měl přece jenom větší rozhled.
Můžete zkusit dát ji na břicho a odstranit stříšku tak, aby něco viděla. Nebo nechat na zádech a zkusit dát stříšku úplně dolů, a jezdit třeba někde pod stromy nebo lampami, ať se má na co dívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 15:57

Dekuju vsem za rady.

Prave pod stromama jezdíme casto, i se staženou striskou. Jak rikate, kdyz uz, tak musi vsude koukat :lol:

A s tim spankem, jak se tady nekdo ptal - kdyz u nas je to těžší. Dcera je v usinani tak trochu nesamostatna. Casto uspavam v naruci, protože place i sama v postylce. Zezacatku ji trápily silne koliky, kdy jsme chovali az do noci. Možná si na to zvykla, ale timhle se nejak netrapim. Usínat takhle nebude vecne :lol: ale co tim chci rict, je to, ze v postylce sama moc neusne, ale kocarek byl právě takovej, ze tam lezela a po chvíli usnula. Proto s ni radi chodime ven na druhy spanek, protože aspon tam umi usnout sama. No, nebo to umela :mrgreen:

A jeste teda nesedi. Je tedy vhodnej sporťák? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
9383
29.12.20 16:07

Kdyzmi dite brecelo v kocaru, vxndala jsem, pochovala, nakojila. Vetsinou to zabralo, casto usnulo u prsa a js jen vratila do kocaru.

Takhle vetsi uz mi taky jezdily na ksirach na brise na kolinkach a koukaly dopredu (sklopila jsem uplne strechu). Ale to pujde v kombineze hur.

Mozna i moc oblikas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
29.12.20 16:16

Mě v kočárku syn neřval první měsíc (měl žloutenku a všechno prospal). Pak to začalo a kočárek vzal na milost až kolem 10 měsíců. Sporťák a čelem ven. Mám nošence, je to Keliška, chce se rozhlížet :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61659
29.12.20 16:41

Dát jí do sportaku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
29.12.20 18:19

Nám pomohlo až to, když v sedmi měsících začal sedět a ve sporťáku jsem ho dala do sedu, před tím jsem sebou vždy nosila nosítko a když vyváděl, tak šel do něho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
29.12.20 18:27

Nase deti sly do sportaku i driv, v korbe se nudily, navic od 4m zacly vyzadovat spani doma, takze venku se pak vozily jen v bdelem stavu. Takze bych vytahla sportak, krupku do ruky a hura ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
29.12.20 19:22

Chce vidět okolo sebe. My měli v kočárku polohovací hlubokou korbu, takže jsem to dceři zvedala aby byla v takovém pololehu/polosedu ale pak jsem to vzdala a od půl roku jezdila přivázaná ve sporťáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1442
29.12.20 19:38

Ja bych ji davala na to bricho a dala pryc uplne strechu, at vidi pres okraj, jestli to jde..bude past, koukat a pak usne..my jsme teds meli taky sportak od 6m, ale do sedu, ani polosedu jsem holcicku nedavala, vyjimecne, take v nem lezela…do polosedu jsem ho zacla davat, az kdyz sama sedela asi v 8mi m

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1361
29.12.20 23:07

Ano, měla, chvíli pomáhalo ho tam dávat na břicho, ale ne na dlouho. Úplně to stejné, v šesti měsících šel do sporťáku a tam si jezdí jak pán :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat