Miminko panna

77
28.12.20 18:40

Miminko panna

Ahoj zajímá mě kdo má miminko dítě ve znamení panna jaké je, zjistila jsem, že jsem těhotná a termín mi vychází koncem srpna. Mám už jednu dceru býk a jako miminko hodně ubrecena nespokojená a teď jako větší tvrdohlavá hodně tak jestli se mám opět na co těšit nebo jestli tyto děti bývají klidnější :D ikdyz asi záleží na povaze ale budu ráda za reakce moc díky hezký večer všem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51659
28.12.20 18:45

Mam syna byka. A nikdy ubreceny nebyl. Do sestinedeli jsem ho musela ve dne i v noci budit na jidlo pravidelne, ze mel ATB. Az jsem ho prestala budit, tak chrnel celou noc. Spis opak. Na nej sedi, ze je salamparek. Jako umi byt naladovy, to je pravda. Ale nikdy nedelal sceny, nevyrvaval. Ale to neznam ani u dcer. Ty jsou v zari a rijnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13841
28.12.20 18:47

@rebelka 50 mam holky, jedna je posledni den blizence a druha je prvni den panny, takze je to takove pul na pul..
Ta panna je uplakana, uknourana, takovej pecivalek, ale je klidnejsi, dloujo vydrzi u hry, rada si maluje, spis tvori, nez sla dp skolky, na hristi byla samotar..
Ta druha blizenec je drava, ziva, neposedi chvili, tvrdohlava, spolecenska..
Kazda je jina no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
28.12.20 18:52

Přiznám se, že na charakteristiky podle horoskopu moc nevěřím. Doma mám dvě děti ve znamená Panny, jedna 26.8., druhý 27.8. a každý je úplně jiný :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24667
28.12.20 19:00

@rebelka 50 Mám doma manžela pannu a syna pannu. Oba narozené ve stejný den.
Ani jeden z nich není puntičkářský, pořádku milovný atd. Oba jsou bordeláři. Syn věčný protestant, nespokojenec, ale na druhou stranu ohromně emotivní, bezprostřední, nežný…jako mimino byl nespavec, šestinedělními večery se prořval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1635
28.12.20 19:05

Nám se 11.9. narodil chlapeček - panna - a je to zlaté děcko! Já říkám, že ho máme za odměnu. :srdce: Je to usměvavý kliďášek, pláče jen, když už je fakt krize. Teď byl trošku nemocný a až mě udivilo, jak byl statečný, žádné zbytečné fňukání… Uvidíme, jaký bude, až bude starší, ale zatím je to bombarďák. :srdce: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
28.12.20 19:12

Ja horoskopy ani charakteristiky znamení neznám a neřeším, ale když se ptáš ;) Mam chlapečka ve znamení panny. Jako miminko málo spinkavý, furt potreboval byt na ruce, hroznej pozorovatel, radši než spát tak koukat okolo sebe aby mu něco neuteklo :D Od tý doby co se začal pohybovat tak je k nezastavení, hroznej drak, do všeho jde po hlavě, věcně vysmátej ale nemůžu ho spustit z oci jinak začne běhat po stropě :D :srdce: Tak netuším jestli to sedí do Panny, každopádně kdyby v porodnici na nástěnce nebylo napsáno jakého jsou právě narozena miminka znamení tak bych to snad ani nevěděla :D Dcera byla už od miminka úplně jiná. Podle mě je to dítě od dítěte rozdíl a taky asi chlapeček / holcicka ;) Jinak gratuluju k těhotenství :kytka: Musí to byt úplně čerstvý, ja to s malým zjistila před dvěma lety na Silvestra a narodil se taky koncem srpna :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.20 19:12

Nase panna prvni tri mesice zivota akorat prorvala, ale cim je starsi tim je lepsi a lepsi. Ted uz je to dite za odmenu. Akorat ten rev si nemyslim, ze ma cokoli spolecneho se znamenim, ale proste se startem do zivota, ktery u nas nebyl uplne na jednicku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3300
28.12.20 19:20

Jsme doma tři Panny. Já cholericka po otci, přítel klidný a náš syn je hodně energický a otravný, nevím po kom :-D Ja jako malá hodně brečela, jen ve vaně jsem byla klidná. Pak jsem hodně bouchala dveřmi, prostě choler.. Syn hodně a pěkně spal, žádné bolení břicha neznám, v noci se budil třeba jen 1×. Podle mě mimina na znamení kašlou… A jestli pláčou nebo se hodně budí je dané spíš bolenim a nepohodlim, než povahou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
44700
28.12.20 19:21

Syn byk je vztekloun, i jako miminko byl ubrecenejsi, druhy panna byl od miminka mnohem hodnejsi, zatim se ho to drzi :lol: ale ja tohle nikdy nijak nezkoumala a nezajimala se o to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
28.12.20 19:22

@Any9 moc děkuji. :) Jojo zjistila jsem to před Vánocemi budu doufat že to druhý dítko bude úplně jiné a snad jsme si to vybrali už u dcery, sní od miminka pořád problémy neužila jsem si nic až snad o těch 3let trochu lepší ale nervák je to pořád a kolikrát sni ani nehnem, ale je hodně šikovná tak aspoň něco pozitivního :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
28.12.20 19:27

Ja jsem panna a nevím, jestli jsem byla uplakaná, ale určitě jsem na divoká. Chodila jsem už v devíti měsících a byla dost bez půdu sebezáchovy. Nehody u nás byly na denním pořádku a mám dost jizev a bylo o vyřazené dva celé přední zuby 😀 Tak trošku mě ta divokost drží do teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
28.12.20 19:29

@rebelka 50 Říká se ze druhý byvaj za odměnu pokud je to první tak náročný :D Budu držet palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5632
28.12.20 19:33

Panna bývalo moje dost neoblibene znamení, měla jsem kolem sebe ženské tohoto znamení, hrozne puntickarky, přesvědčene o sve jediné pravdě :lol: První dcera měla být narozena ve znamení Panny, nakonec je váha a nevím jestli je to lepší :lol: Druhá dcera je panna, stačilo jeden den rodit dřív a mohla být lev.. Jako miminko byla velice kontaktní, vyžadovala neustále chovat a kojit se, ale když to měla, byla spokojená… Teď už je 6leta a je to velmi spokojená povaha, ani ji nenapadne, že by něco bylo špatně, je hodně společenská a komunikativni.. Těžko říct jak moc na to má vliv znameni :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8156
28.12.20 21:15

@rebelka 50 Mám syna narozeného na konci srpna a pak dvě kamarádky, jedna má na konci srpna narozeného také syna, druhá dceru. A každé dítě je úplně jiné. Takže nevím, jestli ti ten popis bude k něčemu dobrý. Můj syn byl jako miminko strašně uplakaný, zklidnil ho jen neustálý fyzický kontakt, takže jsem ho musela hodně nosit. Stále je citlivý a trochu plačtivější, ale umí být taky velmi veselý, nadchnout se pro věc a strhnout k tomu i ostatní. Někdy působí jako introvert, vyhraje si i sám, někdy zase jako bavič, obecně je společenský. Taková povaha, jakou se často charakterizují herci. Je pomalý v praktických věcech (jídlo, oblékání), často utopený ve svém světě fantazie. V jiných věcech je zase velmi bystrý, má dobrou vizuální pameť, jde mu čtení, dobře hraje karty. Rád dělá ostatním radost, stará se o zvířata nebo mladší děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat