Placenta kapsle

5.6.17 13:59

Placenta kapsle

Dobrý den,
Je tady někdo kdo po porodu jedl placentu v kapslích a kde jste si je nechala delat?? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1663
13.6.17 14:02

Zrovna si o tom čtu a nikde nic normálního nikdo nepíše :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
2.8.17 16:25

Zdravím,
nechala jsem si v březnu 2017 (po čtvrtém porodu) udělat kapsle, veškeré info na: zpracovaniplacenty.cz . Cena cca 2.000, cca 200 kapslí. Vyšly mi na celé šestinedělí, teď jsem dostala poprvé od porodu menses, hodně silné, tak je ještě využiju na doplnění železa. Porod byl císařem, s vydáním placenty neměl nikdo v porodnici problém, a to ani z operačního sálu, stačilo přinést si na ni plastovou krabici. Zeptejte se ve vaší porodnici na kontrole před porodem. Manžel placentu zavezl paní na zpracování, do týdne by mi kapsle přišly poštou, ale paní onemocněla, tak se nedostala na poštu, dodání se tím o týden protáhlo. Poslala mi i dvě vysušená mini srdíčka z pupeční šňůry, ta jsem symbolicky zakopala na zahradě pod nově zasazený strom.
Kapsle jsem si nechala udělat, protože… jsem chtěla vědět, jak to probíhá, vypadá, a k čemu je to dobré a udělat si na to bez předsudků a domněnek vlastní názor. Nechutného mi na tom nic nepřišlo, nechutné mi přijde rvát do sebe například chemické léky. Řekla bych, že je to lepší varianta, než kupovat si umělé multivitamíny a jiné doplňky stravy na období po porodu, zároveň se tím přirozeně doplní hladina železa a úbytek předporodních a porodních hormonů je pozvolnější. Škoda, že jsem neměla i koktejl z kousku čerstvé placenty, mohla jsem mít i tuto zkušenost.

(Pro ty, komu tohle téma „není po chuti“ a v předchozích diskuzích se nevyjadřovaly k věci, tedy k úvodnímu dotazu, ale ke svým vlastním tělesným potřebám: Dámy, nikdo vás nenutí to číst, a pravá dáma své touhy zvracet nezveřejňuje a nechlubí se jimi ani na internetu, a už vůbec ne mezi lidmi, které nezná. Máte-li tuto potřebu, bylo by vhodné založit si vlastní vlákno, kde je můžete rozebrat dopodrobna s podobně smýšlejícími.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
2.8.17 18:06

@Al79 velmi zajímavé. Jen já bych se se svou nedůvěřivosti obavala, ze v kapaluch neni ma placenta. Az to bude u me aktuální, tak stranku urcihte projdu. Děkuji za informaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama