Miminko pláče každý den ve stejnou hodinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 23:36
Plačici miminko

Zdravím, màme doma 7 tdenni miminko. Teď poslední tři novi mi pláče vždy je to v určitý stejný čas cca 21:00-00:00, přes den uplně v pohodě, spí, kadí, papá:) Akorát mi přijde že vic ublinkávaa. Předtím spíš vubec. Pak usne vyčerpáním. Ale plače jak kdyby ji opravdu něco bolelo.

Reakce:
Natálie27
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 3 inzeráty 26.10.18 23:41
@Anonymní píše:
Zdravím, màme doma 7 tdenni miminko. Teď poslední tři novi mi pláče vždy je to v určitý stejný čas cca 21:00-00:00, přes den uplně v pohodě, spí, kadí, papá:) Akorát mi přijde že vic ublinkávaa. Předtím spíš vubec. Pak usne vyčerpáním. Ale plače jak kdyby ji opravdu něco bolelo.

Jestli je to ve stejný čas každý den tak je to nejspíš kolika taky nás trápila každý den v 8h večer na hodinu strašný plac pak to přešlo :) pomohli nám kapky espumisan , od doby co dáváme je to dobré a po každém kojeni si musí rihnout jinak také blinka a má prdiky :)

Petra Vlckova
Nováček 5 příspěvků 26.10.18 23:46

Take mi mala plakala koljkrat i cely noci moc jsem nespala a bala se, ze ji neco je. Dr mi rekla, ze je to detska kolika pomohly nam kapky baby clam espumisan nam nezabira.

vtipna
Kecalka 179 příspěvků 26.10.18 23:55

My davali taky Espumisan nekolikrat denne a hlavne nam zachranila zivot ta rektalni trubicka. Mala se vypustila jak balon a mela klidek. Uderem 3.mesice to bylo o 90%Lepsi

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 26.10.18 23:58

kojis, je na UM? pravdepodobne kolika. masirovat brisko, nosit na tygříka,rektalni rourka v nejtezsim pripade. Pokud kojis, co jis? nejez nadymave potraviny- cerstvy chleba,zeli, cesnek,cibule..pij fenyklovy caj,muzes dat i ditku a i trochu hermanku-uklidnuje traveni.pokud nekojíš, nemusi sedet mliko…

Mari.G
Závislačka 4817 příspěvků 27.10.18 01:18

S velkou pravděpodobností bříško - kolika, je to velmi časté. Kojte, co to jde, klidně zalézt s dítětem do postele a koukat na filmy, ať zdřímne u prsa a netrápí se. Jinak nahřívat bříško, cvičit nožkama, masáže bříška, můžete dávat probiotika (zaberou ale až za nějakou dobu), další kapky v případě nouze, ale nepřehánět to. Pozor - fenykl některým dětem právě způsobuje šílené větry. Dáváte Vigantol?

Pasek
Nováček 3 příspěvky 27.10.18 04:12

Dávame třikrat denně espumissan:) jinak plně kojím. Děkuji Vám za rady :) je fakt že se u toho kroutí,ale když jsme meli boleníčko tak mi ten pláč přišel jiný. Ale pomohlo jí byt u me na bříškuu tak mi usla jakoby přes rameno :) jinK na jidelníček si pozor dávaam :)

Pasek
Nováček 3 příspěvky 27.10.18 04:14

A fenyklovy čaj piju :) a vigantol dáváme tež. Předtim jsme dávali probioticke kapky ale bylo nám od doktorkx řečeno že je dávat nemáme a máme davat espumissan a i já ho jím :)

Heivka
Závislačka 3257 příspěvků 27.10.18 07:17

Zkuste postup podle Dr.Karpa v knize nejšťastnější miminko v okolí, u syna to fungovalo výborně po dvou večerech koliky zmizely, jen je potřeba vydržet prvních pár aplikací metody protože než si zvykne tak řve ještě víc. Jedná se o kombinaci pevného zavinutí, intenzivního chování, uspokojení sacího reflexu a bílý šum.

Heivka
Závislačka 3257 příspěvků 27.10.18 07:21

@Pasek Tak zkuste místo vigantolu kapičky s vitamínem D od Jamieison, ty děti snáší lépe, to že i vy jíte espumizan miminku opravdu nepomůže, protože působí na fyzikálním principu a do těla se nevstřebává.

Pasek
Nováček 3 příspěvky 27.10.18 07:25

Tak Vám děkuju :) mi takhle prdiky často nemiváme jen tedy občas, teď jsou to bohužel tři dny po sobě a trápi mě, že se i malà trápí. Už ať to přejde:( No doktorka nám řekla že prý ten esspumisan miminku pomuže, že to už ve mě ty plyny zachyti..

marketak5
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 27.10.18 08:02

Někdy nemusí pomoci espumisan, zkusila bych třeba baby calm nebo něco jiného. Probiotika jsou na regeneraci střev, to bych dávala, podporují zdravou mikroflóru. A jinak baby D už má tu jednu složku stejnou jako vigantol, tak z něj taky bříško bolet může. Lepší je Vít D od Terezie např.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 09:16
@marketak5 píše:
Někdy nemusí pomoci espumisan, zkusila bych třeba baby calm nebo něco jiného. Probiotika jsou na regeneraci střev, to bych dávala, podporují zdravou mikroflóru. A jinak baby D už má tu jednu složku stejnou jako vigantol, tak z něj taky bříško bolet může. Lepší je Vít D od Terezie např.

Dr nam rekla na to Baby D ze to mam brat ja a male davat vigantol a to kvuli tomu, ze vigantol ma mnohem vic ty slozky kterou to dite potrebuje a at vigantol urcite nezamenuji. ( ted si nevzpomenu jak tu latku jmenovala)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >