Reklama

Pláštěnka Chicco multiway

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 03.11.09 16:33
Pláštěnka Chicco multiway

Ahoj,prosím o radu..Jak se nasazuje originální pláštěnka na golfky?Nějak si nevím rady..Dole je to přichycení jako u nánožníku to je v pohodě,ale potom?Má být boudička sklopená nebo ne a kam zapnout ty suchý zipy?Nějak jsem to sice zapla ale vypadalo to teda děsně :nevim: ..Děkuju

Reklama

Reakce:

hailliejade
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 04.11.09 10:46

čau danuško :-))) já teda měla pláštěnku zatím nasazenou jenom jednou a je to fakt věda, myslim že střecha je určitě rozložená, ty sucháče jsou myslim kolem řidítek, ale už si to moc nepamatuju, chtěla sem to vyzkoušet a napsat ti, ale mám kočárek v boudičce na zahradě a nechce se mi do tho deště :-(

Eemii
Neúnavná pisatelka 16953 příspěvků 04.11.09 13:21

Holky,dyt je to uplne jdnoduchy,ja jsem ted uplne zaskocena :lol: ..boudicku nesklapet,ale vypnout,muze byt teda i sklopena..suchy zipy se zapnou kolem konstrukce za boudickou,krasne to akorat vychazi,jina moznost,kam to zapnout se ani nenabizi..plastenka na kocarku krasne sedi :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >