Polohování kočárku naklápěním

barlaz
3.11.09 08:25

Polohování kočárku naklápěním

http://www.email.cz/getAttachment?…
Holky prosím o radu, potřebuju koupit golfky, našla jsem si skvělé za super cenu, ale polohování jde jen naklápěním, což mě velmi odrazuje, malý má zatím 4. měsíce, takže by jezdil v korbě, ale co pak? Jaké to je? V podstatě mimimu trčí nohy do hora a pak zase dolů. Je to velký problém? Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

jjelena
3.11.09 09:15

Ahoj, nevím, jestli myslím to stejné, ale kamrádka má takový sporták a já bych to teda nechtěla… její syn je pořád jakoby ve vajíčku. Já osobně upřednostnuju polohování nohou a zad zvlášt. Můžeš napsat o jaké golfky se jedná? Díky,
Radka 2 děti

• Nahlásit
  • Citovat
barlaz
3.11.09 09:26

Jsou to předně tyhle, babypoint astral

• Nahlásit
  • Citovat
LEM
660
3.11.09 09:31

Já nic takového sice nemám ale hodně s tím jezdí se sporťákem. Vždycky na to koukám a nikdy bych do toho nešla. Myslím že je to i docela malý a dítko v tom dlouho nevydrží. A hlavně je musí z toho bolet nožičky když si je nemůže natáhnout ani při spinkání. Když to vemu s mého pohledu tak já bych se zbláznila být ve stejné poloze a bolí mě kyčle jen to vidím 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LEM
660
3.11.09 09:36

Taky jsem na ně koukala a vůbec mě nenapadlo že by to bylo to naklápění. No vypadají pěkně. Tak píšou že záda jdou do třech poloh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
barlaz
3.11.09 09:45

http://img5.rajce.idnes.cz/…s/astral.jpg
Tak snad se to teď ukáže.
Právě u nás nejdou nikde k vidění. Nevím zda do nich jít či ne, je k němu i hluboká korba a cena je za 2500. Nový z výstavy.Právě to polohování mě odrazuje.

• Nahlásit
  • Citovat
LEM
660
3.11.09 15:11

No jsem celkem blázen do kočárků a i když vypadají pěkně a za tu cenu dvakrát tak bych do nich asi nešla. Ovšem jestli spěcháš na kočárek tak asi jo. No záleží na tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
4.11.09 12:06

mi osobně přijdou - na goflky- hrozně těžké… :nevim: všude píšou přes 11KG… ale teda že je sedačka naklápěcí by mě nenapadlo…

i když naklápění bych šmahem neodsuzovala.. třeba našemu vojtovi by to asi vyhovovalo hodně, má tendence dávat si nohy nahoru, na madlo atd., i teď když sedí ve sporťáku, má radší nožní do roviny (to mi přijde hrozný tak sedět…), takže co my víme, co se líbí dětem :D :D

za tu cenu… vždycky ho můžeš pak prodat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12250
10.6.13 11:23

Ahoj,
ráda bych se zeptala na zkušenost s kočárkem, kde je polohování sporťáku naklápěním…např. Bugaboo Cameleon, Papiwi SKY, ICandy Apple, zda se v tom děťátku dobře sedí (spí), jestli není příliš malý takový sporťák (vejde se v zimě i s fusakem?). Jaký je rozdíl proti klasickém polohování zádíček, nožiček zvlášť z hlediska ergonometrie pro dítě? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
10.6.13 11:32

Sporťák s naklápěním jsme měli, a koupili jsme raději místo něj s normálně polohovacími zády. Nám tedy nevyhovoval vůbec. Zvláště pro dítě kolem půl roku je to dost nepohodlné. Pro dítě nad jeden rok, které už toho moc v kočárku nenaspí, budiž :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2282
10.6.13 17:10

Mela jsem BGB Cameleon a dceri polohovani vyhovovalo, v pohode se v nem i vyspala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12250
10.6.13 22:11

@Peppa Pig @Petulinaxx Díky holky. Já právě četla vesměs protichůdné názory a nejsem vůbec schopná se rozhodnout :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama