Plastika nosu - ke komu jít?

Anonymní
8.2.20 16:34

Plastika nosu - ke komu jít?

Ahoj holky, už dlouhou dobu se rozhoduju jestli jít na plastiku nosu, no až teď jsem se rozhoupala ???? - a chtěla bych se vás, co už jste rhinoplastiku podstoupily nebo znáte někoho kdo ji podstoupil zeptat, jakýho plastickýho chirurga by jste mi doporučili? (Přednostně bych brala dr. z Prahy, ale jsem ochotná jet klidně na druhej konec republiky, hlavně aby byl dr. šikovnej a já spokojená s výsledkem). Přecejenom se jedná o velkej zásah do těla, není to jako nabarvit si vlasy žejo. Když se to nepovede můžete je ustřihnout nebo přebarvit. Možná jsem posera, ale nerada bych aby mi nos někdo zpackal???? Navíc by se u mě nejednalo,,jen,, o srovnání nějakýho hrbolku, chtěla bych celkově nos změnit nejen z profilu ale taky upravit špičku nosu, zúžit..- zkrátka by se jednalo o komplikovanější zákrok, tak bych ráda někoho opravdu šikovnýho ???? Předem děkuju za případný odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1133
8.2.20 16:39

Na fb je skupina, spíš se zeptej tam ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
907
8.2.20 16:44

Mudr Lucie Kučerová Brno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
8.2.20 17:58

@Zwetta supr, díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
8.2.20 17:58

@Hermina.p děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
10.2.20 00:35

@Zwetta muzu se zeptat jak se skupina jmenuje? Dekujii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1133
10.2.20 08:15
@kelynka píše:
@Zwetta muzu se zeptat jak se skupina jmenuje? Dekujii

Rhinoplastika (plastika nosu) - výměna zkušeností, poradna

;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
11.2.20 09:17

@Zwetta diky :lol: :hug:. Predevcirem jsem poslala zadost do skupinky a zatim me nikdo nepridal :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1133
11.2.20 09:20

@kelynka
někdy jim to hold trvá dýl ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
11.2.20 09:21

@Zwetta jasnee, kdo si pocka, ten se docka :mrgreen:. Ty jsi byla na rhinoplastice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama