Platy učitelů SŠ 2021

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
21.11.21 17:04

Platy učitelů SŠ 2021

Ahojky, chtěla bych se zeptat, kolik si v současné době vydělává učitel na gymplu, včetně odměn. Kdysi to byla opravdu almužna, tak mě zajímá současná situace. Zároveň bych se chtěla zeptat, zda je stále nouze o učitele biologie a chemie… moc díky za odpovědi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34321
21.11.21 17:05
@Coriel píše:
Ahojky, chtěla bych se zeptat, kolik si v současné době vydělává učitel na gymplu, včetně odměn. Kdysi to byla opravdu almužna, tak mě zajímá současná situace. Zároveň bych se chtěla zeptat, zda je stále nouze o učitele biologie a chemie… moc díky za odpovědi :D

tak si najdi tabulku, ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6296
21.11.21 17:11
@Coriel píše:
Ahojky, chtěla bych se zeptat, kolik si v současné době vydělává učitel na gymplu, včetně odměn. Kdysi to byla opravdu almužna, tak mě zajímá současná situace. Zároveň bych se chtěla zeptat, zda je stále nouze o učitele biologie a chemie… moc díky za odpovědi :D

Tabulky znáš? Příplatky za třídnictví, odsuplované hodiny apod také? K tomu si přihoď osobko a odměny podle xichtu, podle štědrosti ředitelů atp. Velmi hrubým odhadem bych řekl 35-50 hrubého vč. všech odměn atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8097
21.11.21 17:15
@Coriel píše:

O učitele biologie nouze není o chemii možná ano, ale jak kde.
Plat si najdi v tabulkách. Plus nějaké odměny, které nejsou závratné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
21.11.21 17:15

@vokishka tam to není s odměnami a s bonusy ha třídnictví, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8097
21.11.21 17:17
@Coriel píše:
@vokishka tam to není s odměnami a s bonusy ha třídnictví, ne?

No a kde bys chtěla hledat tabulku odměn? To prostě záleží na konkrétním případě. Máš různé narokove příplatky např. metodik, třídní učitel atd. na to jsou stanovené limity. No a pak jsou ve hře odměny podle „odvedené práce“. A to ti opravdu nikdo neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34321
21.11.21 17:27
@Coriel píše:
@vokishka tam to není s odměnami a s bonusy ha třídnictví, ne?

to má každá škola jinak, to ti nikdo neřekne. Běžně bývají odměny třeba jednou dvakrát za rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
21.11.21 17:31

@janickaIII tak proto se ptám, jak to reálně vypadá ve skutečnosti od lidí, co v té profesi jsou… jedna věc je co píše internet a tvrdí politici, druhá jak to vypadá reálně, proto mě zajímá jak to ti učitelé tedy mají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
21.11.21 17:34

Já učitel nejsem, takže neporadím. Ale dle toho jak se přidávalo si myslím, že minimální mzda v tomto oboru bude 35 hrubyho cca. Kamarádka učí na základní škole první stupeň a má asi 45 hrubého. A není třídní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 21:23

Prosím anonym peníze. Učím na poloviční úvazek a čistého mám většinou kolem 20tis.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat