plavání miminek-poraďte

3321
2.5.05 19:45

plavání miminek-poraďte

Holkÿ,

vy které chodít plavčit s miminkama,prosím poraďte.
Můj prcek evidentně má vodu rád,ve vodě je naprosto v pohodě ale…
Po vytáhnutí z vany(ať doma či v plavání)se po chvíli rozeřve a je k neutišení.
Hladem by to být nemělo,před plaváním kojím.
Zima taky myslím nee.
Co by to mohlo,kromě toho že chce mžná být ve vodě,být??

Díky za každý postřeh,

Gabka a Štěpánek 2 a půl měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
2.5.05 19:46

Jééé copak se mi to vyrobilo z oslovení??? 8O Má to být:Holky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
2.5.05 21:50

Ahoj, jak dlouho koupeš? Takhle malé mimčo by nemělo být ve vodě dýl než 5-7 min., možná je to únavou, co zkusit koupat o něco dřív. A nebo můžeš zkusit kojit až po koupání, tím se malý zklidní (ono v teplé vodě s plným bříškem taky nic moc). Nic jiného už mě asi nenapadá.
Lucka a Petra 14m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
2.5.05 22:06

Ahoj,
je divné, že pláče doma i na bazéně. Myslím si, že prostě chce zůstat ve vodě, nebo je to malý zimomřiveček a je mu chladno. Nic jiného mě taky nenapadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
3.5.05 08:54

Ahoj,

me to mala taky delala. Mela proste takove obdobi. Prirovnala bych to k oblekani. To taky nesnasela. Nam pomohlo mluvit, mluvit a mluvit. Taky zabira delani opicek. Problem je v tom, ze netusim,jak dlouho ten vas zachvat kriku trva. U nas do trvalo, dokud jsem ji nedooblikala. Jinak ve vode byla strasne spokojena. Od tri mesicu najednou problem zmizel… To jsem moc neporadila,ze? Aspon ale vidis, ze nejste jedini…
Terik a Charlie (skoro 5m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
3.5.05 10:12

Bára mi totéž dělala v určitém věku. Jakmile jsem ji chytla za zadeček druhou rukou, věděla, že jde ven a řvala - tak dlouho, dokud jsem jí nedala najíst. Později to protáhla a začala řvát, až když jsme po koupání pohrály a namazaly a nakonec přestala úplně. Myslim, že to je jen otázka času:)
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
3.5.05 13:21

Syn delal totez- proste zvednuti z vody pro nej znamenalo, ze zacina neoblibena cinnost suseni, mazani, oblekani :) a proto je treba to matce dostatecne „zprijemnit“. Prestal vzdycky az pri kojeni, taky asi mel hlad a byl unaveny, protoze ted kdyz je uz vetsi a koupeme po veceri tak je v pohode (vetsinou :) ) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ET
87
3.5.05 16:56

Přesně jako u Jany T. - jakmile bylo jasné, že se končí a jdeme se oblékat, řev příšerný. Opičky zabíraly, ale nechci vědět, co si o tom myslí ostatní na plavání.. no a co, oni zase dělají jiné blbůstky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama