Plenková dermatitida

1421
21.1.20 11:10

Plenková dermatitida

Holky roční dcera má teď prvně řádně opruzenou pipku, co se vám nejvíc osvědčilo. Mazala jsem Imazol, žádnej zázrak a teď máme od včera od Uriage zinkovou mastičku. Dá se dát třeba něco do koupele?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.1.20 11:23

Jsem slyšela ze namáčet do černého nebo heřmánkového čaje. My měli taky pořád opruzenou kachnu ale nám pomohl imazol a lepší plenky na noc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5535
21.1.20 11:45

Zkus ten cerny caj, hlavne nepouzivat vlhceny ubrousky (nevim, zda pouzivas ci ne). Jen omyt vodou, poradne osusit nebo nechat oschnout. Dcera mela opruzeno jednou a zabral ji Neophytiol. Jinak na to netrpela. Nebo je dobry repicek, klidne sedaci koupel a jemne osusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
21.1.20 11:45

@RadkaOR a čím umýváš.
Jestli čistící ubrousky, tak ty dočasně zahoď a po každém přebalování hezký voda a žínka..maximálně na stolici ubrousky a pak stejně vodou.
A plenky nearomatické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5535
21.1.20 11:51

@Malike to je lepsi koupit si perlan + vodu nez patlat tema ubrouskama ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
21.1.20 12:03

Já pouzívám pleny bez parfenace a vlhčené ubrousky Nivea, tak je teď úplně vysadím a zkusím ten černý čajík :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5535
21.1.20 12:05

@RadkaOR a jaky pliny pouzivas? Mozna to chce vyzkouset jiny. Ono obcas tomu diteti nesedi celou dobu jedny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
708
21.1.20 15:13

@RadkaOR já jsem vždycky ráno udělala odvar z řapíku a měla jsem ho v misce na přebalovacím pultu. Když jsem přebalovala tak jsem ten zadeček vždy otřela :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
887
21.1.20 17:37

Pytiol - silnější vrstvu.
A jak bylo psáno, tak třeba naše dítko nesneslo jednu značku plenek vícekrát po sobě. Museli jsme je střídat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama