Plenky Clever a Euroshopper

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2373 příspěvků 06.06.11 14:33
Plenky Clever a Euroshopper

Čau holky, nemáte některá zkušenosti s těmito plínami ? Pro případ, že by někdo nevěděl, Clever jsou plíny z Billy, Euroshopper z Albertu. Jsou levnější, než Pampersky, které kupujeme, ale nějak k nim nemám důvěru, proto se ptám.
Díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

zabkakvak
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 06.06.11 14:41

kamarádka kupuje plenky z Billy,ale dává je pouze přes den, na noc používá pampers. Jsou příjemné a vypadají jako pampersky…

jadviga
Extra třída :D 14546 příspěvků 06.06.11 14:53

euroshopper mohu doporučit, jsou normální, žádnej zázrak, ale pampers u nás nepobíraly a jsou hrozně a zbytečně drahý… ze začátku bych dávala ty
„lepší“, ale pokud by dítě nemělo nějak přecitlivělou pokožku, dala bych levnější variantu.

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 06.06.11 15:01

Mám zkušenost s euro.. jsou v pohodě, takový normoš plínky. Malej má plenu jen na spaní a není jedinej problém.

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 06.06.11 15:04

Ahoj, my jsme plenky Clever kupovali pro kluky na noc. zaručeně neprotekly :-D Jsou to takové silnější Pamersky :wink:

magda82
Extra třída :D 14777 příspěvků 06.06.11 15:06

já dávala tak půl roku pampersky,ale pak jsem přešla na levnější variantu na clever,jsou pogumované a dcerce nijak nevadily.

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 06.06.11 15:18

Ahoj,
používám Clever z Billy,i na noc,nestalo se,že by protekly. Pogumované nejsou,Radimkovi vyhovují za všech plen nejvíc.

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 06.06.11 15:24
fyzikarka píše:
Ahoj,
používám Clever z Billy,i na noc,nestalo se,že by protekly. Pogumované nejsou,Radimkovi vyhovují za všech plen nejvíc.

Přesně tak, na plenkách Clever není nic pogumovaného, jsou papírové 8-)

ibbu
Kelišová 7041 příspěvků 06.06.11 15:25

clever plínky za nás frčí jako jedny z nej držáků za celou dobu co je malá na světě — jednak se po nich neosypala nebo něco jiného, jsou příjemné, jen trochu připomínají fošnu :lol: ale poberou všechno a nikdy mi v nich neprotekla ani v noci

já jsem je měla např s pampers nebo huggies premium - ty lepší k dr nebo na delší cestu, clever na doma - ale vcelku si myslím že i zbytečně ptž fakt sedly dobře ve všech směrech (huggies kolem roku dcerce začaly protékat a tím jsem s nimi skončila)

ibbu
Kelišová 7041 příspěvků 06.06.11 15:28

mmch mě ještě napadlo že jsem před x lety (tipuji tak 6) viděla v tv na čt1 pořad o testech s různými výrobky a zrovna testovaly levné plenky - clever, z tesca, albertu atd atd — clever pleny vyhrály co do kvality na plné čáře a i z mého okolí s nimi byly všechny maminy velmi spokojené :palec:

Týnuše1980
Extra třída :D 11502 příspěvků 06.06.11 15:33

Tak my máme zkušenost s tesco plenama a s Euroshoper plenama… Používám je tedy jen na den - Eura… Je to o penezích - koupit 50 plen za 129kč je prostě bezkonkurenční!!!!!

Hromnice
Závislačka 3416 příspěvků 06.06.11 15:39

ahoj
tak my používáme plínky clever z billy jak přes den tak v noci a naprostá spokojenost-neprotekli jsme ani jednou :-D

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 06.06.11 15:41

Ibbu,
teď jsem koukala na fotky,máme stejný kočár,jen v jiné barvě :-) Miluju HOCO :-)

ibbu
Kelišová 7041 příspěvků 06.06.11 17:03
fyzikarka píše:
Ibbu,
teď jsem koukala na fotky,máme stejný kočár,jen v jiné barvě :-) Miluju HOCO :-)

jé, vidíš, já nikoho s Hocem neznám :lol: tak jsem ráda že nejen my jsme spokojeni :pankac: jen ho teĎ budem prodávat, máme dvojčecí :-(

Ewule0712
Závislačka 3617 příspěvků 06.06.11 19:01

Měli jsme ty z Alberta a byly fakt dobrý, čekala jsem nějakou hrůzu, kupovala jsem je narychlo, protože mi zrovna plínky docházely a neměla jsem čas vyrazit jinam než do Alberta a teď bych je klidně koupila zas. Jsou úplně normální, neigelitový, dobře sajou.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >