plenky happy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mysliska
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 2 inzeráty 05.06.09 09:47
plenky happy

ahoj,vyzkoušeli jste někdo na mimi tyto plenky?byli jste spokojeni?děkuju za odpovědi :D

Reakce:
fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 05.06.09 09:51
petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 05.06.09 09:51

Ahoj, my je dostali v porodnici. Tam jsem s nima byla spokojená. Pak jsem na ně narazila jednou v Globusu, kdeje měli v akci, tak jsem koupila. A celkem OK, neměli jsme žádné významnější problémy. Nemají moc pružný zádička (to např. Pampers nebo Huggies mají víc), ale jsou měkké. Nám třeba moc nevyhovují Pamers, malá sice není žádný cvalík, ale ty Pampers se jí zarývají do stehýnek.

Tož tak :lol: :lol:

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 05.06.09 10:21

Ahoj,

když ještě Máťa nosil plíny, tak jsme jely pleny Happy dost dlouho a byli jsme s nima moc spokojený. Matyáš je poměrně velký dítě a ve váhové kategorii jsou Happy o trošku větší než Pampers nebo Huggies. Takže nám vyhovovaly i z tohoto důvodu.

Co mi ale na druhou stranu vůbec nevyhovovalo, byly vlhčené ubrousky Happy, strašně mi smrděly :?

Tereza

MartinaR
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 05.06.09 10:55

Nám pleny Happy mooc vyhovují.Jsem s nimi spokojená.Pampers se nám zařezávají do stehýnek a to nejsme žádní cvalíčci :wink:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 05.06.09 11:16

Ju plenky Happy jsem začala používat nedávno a byla jsem s nimi dost spokojená, jsou takové měkčí, mají gumičku na zádech a dobře se mi zapínají ve stoje třeba venku. Ale teď je zrovna nějak podražili, tak jsem je nekoupila a koupila jsem raději zpět huggies superflex, které jsem používala předtím, dostala jsem k nim i župan paráda na léto k bazénu.

meowth
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 05.06.09 11:23

ahoj pouzivame uz nejakou dobu. predtim Sleep&Play a ty nam zacaly protekat :roll: od te doby co davam Happy tak zadna nehoda :) jsou super. jemne, dobre tvarovane, s gumickou. doporucuju!

petrusha
Závislačka 2748 příspěvků 05.06.09 17:25

Ahoj my je používali moc rádi, naše nejoblíbenější..... Nejsou zbytečně převoňavkovaný, hodně toho udrží a cena také přijatelná ..... :lol: :lol:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 07.06.09 13:05

nedávno jsem je koupila, měli je v akci. spokojená jsem, mají super gumu vepředu i vzadu, vevnitř jsou měkkoučké…
asi u nich zůstaneme.
museli jsme změnit, protože Vojtěchovi začaly asi vadit plenky, které jsme používali od narození!

ketulka
Povídálka 50 příspěvků 28.03.10 11:06

My používali hlavně nulky.Pro dětičky do dvou kil.Ty byly super.Ty mi mimi nepročůralo nikdy.Byly asi nejmenší na trhu a neměli tak zařezávací gumičky.U jedniček ale nastala potíž když malá povyrostla.Ty nám protýkaly.Měli jsme i Huggiesky ale ty se blbě oblékaly a zařezávací gumičky mě odradily.Ted pužíváme Pampersky.Nemůžu si stěžovat.Jestli jsme měli dvě nehody za 3 měsíce.U Sleep play mě zklamalo že trojky nemají pružné pásky jako dvojky a taky ty velikosti.Trojky sl.play jsou skoro stejně velký jako obyč žlutý dvojky.A trojky active jsou zase větší než trojky sl.play.No nevim podle čeho to dělají.Pro nás je ideální kombinace přes den obyč pampers a na noc nebo cestování active pampers.Myslím že když se děcka začnou prokakávat skrz je čas přejít na větší velikost a neohlížet se na to co píší na obale.Každé děcko je jiné, tvar prdelky :-D nožičky, víc se vrtí.No než dítě pořád převlíkat, což je u nás vrchol mučení :mrgreen: tak radši větší plínu.Ať jí má klidně až po prsa :lol:

šarinek
Povídálka 27 příspěvků 21.11.10 08:18

Ahojky,
plenky Happy jsme zkoušeli,ale skončili jsme na konec u klasiky-Pampersky a taky používáme Alana od DM. :-)

Natule
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 37 inzerátů 03.06.11 16:34

Ahoj holky, já si do porodnice koupila newborn a byla jsem maximálně spokojená. :palec: Ale střídám pampers a happy, podle toho, co je zrovna v akci. Možná jste paldy na špatnou várku. :-(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >