Reklama

Koláč na zádech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarcik
Povídálka 23 příspěvků 02.06.09 19:43
Koláč na zádech

Ahoj Maminky, prosím poraďte mi, kde dělám chybu. Vítek, nyní jsou mu tři a půl měsíce, pokaždé když se pokadí, což je tak 3× denně má pak téměř vše na zádech. Váží přes 6 kg. Používám Pampersky-Sleep and Play 3, zkoušeli jsme i Aktivbaby, ale bylo to stejné, akorát ty pleny jsou o 1 Kč dražší.Když se vešel do 2, tak to bylo vždy v pohodě. Ze začátku jsem myslela, že jsou mu ty pleny ještě velký, ale pořád se to nelepší. Plenku mu utahuji, dle mého názoru dost, vejde se mi tam tak 1 prst.Vítka musím pak celého převlíknout a peru téměř ob den. Už mne to nebaví,prosím pomozte co s tím? Jak to řešíte vy? Co jsem se ptala kamarádek, tak ty s tím nemaj problém, protože jejich mimčo kadí cca 1 týdně.
Díky za radu. Jarča

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

akinorev
Kecalka 321 příspěvků 02.06.09 19:52

Ahoj..

Tak naší Barunce je už rok ..a pokadit se umí taky bááááječně až na lopatky.. :lol: :lol: a to od malinka…
Bohužel s pampers sleep and play..nemám moc dobré zkušenosti.Ted jsme je dostaly ,tak aby se neřeklo,tak jsem jí je dala.Ono když jsou ještě suché,tak je to o.k,ale jak se počůrá,tak jí to spadne dolů a záda a okolo prdelky to má volný.Tak jí to teče všude.
Ale jak říkám..nemusí to být plínkama…
My používáme bud Hugies..nebo Fixísky…

cmelda
Závislačka 2753 příspěvků 02.06.09 19:56

sleepky protikaji vzdycky. u nas vedou active baby nebo tesco plinky fialovy. ale na zadech to malej mival taky dost casto :D :roll:

sandrik
Neúnavná pisatelka 19777 příspěvků 02.06.09 19:58

Jo tak na to si taky vzpomínám. Anetka kadila minimálně 1× denně (zpočátku po každým kojení) a občas to byly taky pěkný porce.
Protože byla cvalík, tak jsem musela dávat větší plenky, aby jí neškrtilo na stehýnkách. Na záda to prolítlo často a obvykle ve chvíli, kdy měla plínku moc „připláclou“ v oblečení, tj nebylo místo, kam by se mohla dávka naštosovat a tak to vylítlo druhým směrem = na záda

Nemohlo by to být něco podobnýho?

Sandra

maxik
Kelišová 5811 příspěvků 02.06.09 20:00

Zkus látku, nebo z jednorázovek Tesco fialové.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 02.06.09 20:11

Tak sleep and play byly právě v tomhle období nejhorší, ani jiné pampersky mi už nevyhovovali, tak jsem musela přejít na HUGGIES SUPERFLEX mají na zádech gumičku a pak už mi to na záda proteklo spíš výjimečně. Teď už jsem přešla na levnější, ale mají taky gumičku na zádech HAPPY.

Meghan
Kecalka 252 příspěvků 02.06.09 20:11
maxik píše:

pozor, fialové tesca se pěkně pokazily, začali asi šetřit na materiálu, už to není co bývalo…

pampersky jsou predražené a na ho… u nich měla malá taky vždycky koláč na zádech :x

nejlepší pleny: clever z billy, pak z penny, pak huggies

howg. :wink:

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 02.06.09 20:29
irena78 píše:
maxik píše:
pozor, fialové tesca se pěkně pokazily, začali asi šetřit na materiálu, už to není co bývalo…

Fakt? Používáme je stále a jsme spokojení.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 02.06.09 20:42

a muj tip i pro atopika??? :oops:

DM DVOJBALENI V KRABICI 8) 8) 8) 8)

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 02.06.09 20:50

já používám jen pampers a pokaždé skoro jiné a stalo se nám to jednou.Utahuju uplně nenchávám mezeru na prst!Není potřeba vždyt jsou pružné a když je potřeba sami se roztáhnou.
Holky a za kolik vy kupujete plenky?Mě nepřijde že balík za 400 kterej vydrží tak 20 dní by byl nějak drahej a nebo snad jo??

Žižule
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 02.06.09 21:36

Díky za toto téma. Taky s tím bojujeme a Klárčiny věci peru skoro obden. Ani Huggiesky s gumičkou nezabírají. Klárka je plně kojená a má kakání dost řídký. Vypozorovala jsem, že většinou jí to vyteče když má plínku hodně počůranou, už se to nestihne vsáknout a je to venku :?. Takže častěji přebaluju, abych tomu předešla :P A docela se mi osvědčily plínky Alana z DM, ale u nich to zase trochu protíká kolem nožek. :roll:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 02.06.09 21:52

My mame pampers taky dobry obcas ale mimimalne mame kolac.Pouzivame momentalne sleep ale pujdem asi zpatky k modrym protoze jsou natahovaci.Poradne utahnout uplne taky to delam.Jinak taky mi prijde ze to neni tolik 400kc.

muchachacha
Závislačka 3475 příspěvků 02.06.09 21:54

jj, plenka nesmí být moc nasáklá močí, aby dobře absorbovala … jinak na tu řídkou kojeneckou stoličku se mi taky nejvíc osvědčily Huggies Premium s gumičkou na zádech, protekly výjimečně … teď zase jedeme v Pamperskách, jsou měkkoučké, dobře se v nich lozí a s tuhým bobkem problém nemají :wink:
btw. naše Emi byla zvracecí miminko (teda ještě stále je :roll: ) a v době největšího zvracení okolo 2-3m jsem převlíkala prakticky neustále a prala denně … to jen kdyby Ti to přišlo líto oproti maminám, co mají čistotná mimi - může být i hůř :lol:

Žižule
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 02.06.09 22:33

Jasně, že může být hůř. Naše malá je totiž nejen kakací, ale i blinkací :wink:

maxik
Kelišová 5811 příspěvků 02.06.09 23:23
irena78 píše:
maxik píše:

Nemyslím, kupuju je vždycky na dovolenou a při průjmových onemocněních, cca před měsícem při SBV jsem kupovala nový balík a nepřišly mi jiné než ty poslední z balíku někdy z léta 2008.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >