Plenky Muumi

26.11.19 09:55

Plenky Muumi

Ahoj,

vím, že jsou tu i nějaké recenze, přesto moc prosím, napište mi někdo, jestli používáte plenky Muumi? My střídavě látkujeme a střídavě používáme jednorázovky. Máme hodně citlivé dítě, které má atopický ekzém, takže jenom tak na něj něco dávat nechci a ani nemůžu. Důležité je pro mě i to ekologické hledisko, ale samozřejmě na prvním místě je, jak plenku snáší naše miminko. Plenky Muumi se mi dost líbí a zatím jsme zkoušeli pár kousků a vyhovují nám, ale ta cena :(… potřebovala bych bu´d poradit nějaké podobné, stejně dobré, nebo aspoň podpořit v tom kupovat tyhle 8)…cítím se dost divně, kupovat ty nejdražší. No je tady někdo, kdo je používá dlouhodobě a opravdu mu vyhovují po všech stránkách? Moc díky za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

886
26.11.19 10:22

Mummi za mě byla katastrofa. Poprvé a naposledy kdy jsem se u plen setkala s protečením. Používám obyčejné Bella Happy a jsem spokojená. Neprotékají a nevím s nimi, co je to opruzenina :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
26.11.19 11:18

Za sebe muzu rict ze mummi bozi. Nesmrdi dite po nem nemelo opruzeniny ani nejmensi zacervenani coz ostatni pleny typu pampers huggies atp.byl vzdy veliky problem.. uz trrba po jedne dvou plenkach. Za me super Mummi. A neprotekly nikdy. Ani na noc. Naopak uzasne drzi. Kdyz budes sledovat ceny a akce. Zorientujes se celkem brzo kdy kupovat mensi balení kdy vetsi. Da se na tom hodne usetrit. Zdravi miminka je pro me vic nez 4 kc navic na jedne plence…neni to na vzdy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:25

@josslyn.n aha, no my právě jsme s nimi spokojení…až na tu cenu..ale použili jsme zatím jenom pár kousků

@Finbebe my jsme právě také spokojení, že nic nesmrdí a celkově se mi plenky líbí…no bud tedy sledovat slevy, ono s těmi látkovkami jich až tolik nepoužijeme. Vy je kupujete jako na plné přebalování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
26.11.19 11:27

@kouck174 uz ne. Dceri jsou 3. Ale po tapani na zacatku…jine znacky…Od jejiho cca 3/4 roku jsme ji davali jen tyto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 16:43

@Finbebe Díky =)… tak my je taky zkusíme kupovat a tedy víc látkovat, aby nás to až tak nezruinovalo :D ale jako taky z těhle plenek mám dobrý pocit, což z jiných moc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
26.11.19 16:51

@kouck174 Nase mala se taky prvni rok hrozne z plenek opruzovala, take ji sedly Muumi a Monperi - ta jejich eco comfort rada, ty vyjdou na polovinu nez Muumi. Vsechny ostatni ji delaly problemy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
8.1.20 20:48

Co DM Babylove Nature? Ja na pleny Babylove nedam dopustit. Pokud mas jeste malinke mimco, tak nuzete zkusit i Moltex. Ale nad Babylove u mne nic neni (po vsech jinych se mi na zacatku opruzoval).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16891
9.1.20 16:36
@Sharmel píše:
Co DM Babylove Nature? Ja na pleny Babylove nedam dopustit. Pokud mas jeste malinke mimco, tak nuzete zkusit i Moltex. Ale nad Babylove u mne nic neni (po vsech jinych se mi na zacatku opruzoval).

za mě taky rozhodně Babylove NATURE, látkuju a kupuji jen tyto :palec: občas někdo napíše, že mu protékají, ale to se týká asi vyloženě hubeňourů :think:

jinak tady jsou recenze nature plenek , budu ráda za přidání :kytka:

tady Muumi pleny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
9.1.20 16:48
@Káťa19 píše:
za mě taky rozhodně Babylove NATURE, látkuju a kupuji jen tyto :palec: občas někdo napíše, že mu protékají, ale to se týká asi vyloženě hubeňourů :think:

jinak tady jsou recenze nature plenek , budu ráda za přidání :kytka:

tady Muumi pleny

Maji min napruzene gumicky kolem nozicek, a jsou vetsi nez klasicke Babylove ve stejne velikosti. Ale nam obvykle stacilo vic utahnout a dele pouzivat jednu velikost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16891
9.1.20 17:48

@Sharmel jj, je to jen o zvyku, ja jsem moc spokojena :palec: a jsou vyssi na zada, coz je super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama