Plenky pro panenky

Anonymní
20.11.19 21:05

Plenky pro panenky

Ahoj. Dcera dostane ode mě k Vánocům panenku baby born, bohužel jsme se nedomluvili s ex rodinou a ta dceři koupila baby Annabell. Takže dcera dostane od Ježíška dvě panenky. Obě jsou čůrací. Zajímá mě, jestli po napití z nich teče voda furt nebo opravdu až když se zmáčne pupík. Vím, že dceru nejvíc bude bavit přebalování - má mladšího sourozence, kterého chce pořád přebalovat, takže mi je jasné, že na panenku bude velká spotřeba plen :D jaké plenky na tyto panenky kupujete? 5ks stojí 100kč. Kupujete ty origo nebo nějaké jiné? Nebo pleny pro miminko, ale nějakou nejmenší velikost? (Nevím teda jaké jsou nejmenší) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

182
20.11.19 21:08

Číslo 1 klasických plenek pro miminka :). Babyborn nikdy nevyčůrala úplně vše a občas něco teklo. Pro panenky jsou super plenky z Rossmanu od značky Babydream. Jsou hezké, velice příjemné na omak, ale pro reálné miminka moc nesají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2372
20.11.19 21:12

Jo, dcera má baby born a kupovala jsem klasický plíny pro miminka číslo 0, nebo newborn baby. Pampersky, ty nejmenší, seděly pěkně. Pak jsem koupila nějakou jinou značku a ty byly větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 21:24

Vsechny kamaradky, co zrovna mely novose, jsem obrala o par nejmensich plinek a nez je stihly holky ponicit (ty plenky), zas porodila jina kamoska. Takze tim tak proplouvam, aniz bych musela kupovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.19 21:26

@VilaAnalka nikdo kolem nás mimčo nečeká, takže budeme muset koupit :lol: jestli máte zkušenost s více značkami, nevíte, které seděli na panenku nejlíp? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
5657
20.11.19 21:30

Já nechala holkám na baby Born ušít latkove a je vyřešeno. Mít doma stroj, tak je ušijí i já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 21:36
@Anonymní píše:
@VilaAnalka nikdo kolem nás mimčo nečeká, takže budeme muset koupit :lol: jestli máte zkušenost s více značkami, nevíte, které seděli na panenku nejlíp? :oops:

Meli jsme nejvic Pampersky a pak Bella Happy, ale to je par let zpet, tak nevim, vyrabi se jeste? Pampersky sedely lip, byly mekci, lip se panence prizpusobily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 22:13

Z dm babylove XS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1603
20.11.19 22:36

Látkovky, látkovky! Proboha, to jste, ženské, schopné kvůli panence produkovat úplně zbytečný nerozložitelný odpad? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16572
24.11.19 10:25
@Anonymní píše:
Ahoj. Dcera dostane ode mě k Vánocům panenku baby born, bohužel jsme se nedomluvili s ex rodinou a ta dceři koupila baby Annabell. Takže dcera dostane od Ježíška dvě panenky. Obě jsou čůrací. Zajímá mě, jestli po napití z nich teče voda furt nebo opravdu až když se zmáčne pupík. Vím, že dceru nejvíc bude bavit přebalování - má mladšího sourozence, kterého chce pořád přebalovat, takže mi je jasné, že na panenku bude velká spotřeba plen :D jaké plenky na tyto panenky kupujete? 5ks stojí 100kč. Kupujete ty origo nebo nějaké jiné? Nebo pleny pro miminko, ale nějakou nejmenší velikost? (Nevím teda jaké jsou nejmenší) :mavam:

a co koupit dvě látkové plenky ;)
https://www.fler.cz/zbozi?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16572
24.11.19 10:26
@iila píše:
Látkovky, látkovky! Proboha, to jste, ženské, schopné kvůli panence produkovat úplně zbytečný nerozložitelný odpad? :zed:

já tohle taky nepochopím :,( :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama