Plno krve ve stolici

Anonymní
17.1.21 18:26

Plno krve ve stolici

Ahoj, mohl by někdo poradit? Asi před hodinou jsem šla na velkou a v míse plno jasně červené krve. Nic mi nebylo, ani není. Je tedy pravda, že mě asi před týdnem hrozně začalo píchat vedle pupku, za chvíli to ustalo a od té doby mám divný pocit v oblasti kousek od pupku vpravo ( asi v oblasti kde jsou játra) a občas na stejném místě, ale vlevo. Nic nebolí, jen občad pocit tlaku, prostě jiný pocit. Nevím. jestli by to mohlo mít nějakou spojitost. Mám dvě malé děti (6 a 1 rok) a mám hrozný strach. Hrozně mě to vyděsilo. Na wc jsem byla 3× a krev pořád, docela dost. Průjem, ani zácpu nemám. Bolení břicha také ne. Po porodech mám hemoroidy, ale ty nepraskly, protože jinak mi krev neteče. Jen když jdu na wc. :roll: Dala jsem si schválně vložku a krev nikde, fakt jen když jdu na wc a po prvním utření hodně, pak už mininálně a když na wc nejsem, tak nic. Mám strach, vyděsilo mě to. Je mě 23 let. Volala jsem na chirurgii a pan doktor mi řekl, že to bude stoprocentně nějaká cévka a mám přijít až zítra. Ale teď jsem do toho dostala MS 8o No jak naschvál prostě. Tak nevím, co dělat. Setkal se prosím někdo s něčím podobným? nejsem žádný strašpitel, ale od doby co mám děti, se o sebe docela bojím a už vidím to nejhorší. Poradíte? Prosím anonym, cítím se trochu trapně..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3799
17.1.21 18:31
@Anonymní píše:
Ahoj, mohl by někdo poradit? Asi před hodinou jsem šla na velkou a v míse plno jasně červené krve. Nic mi nebylo, ani není. Je tedy pravda, že mě asi před týdnem hrozně začalo píchat vedle pupku, za chvíli to ustalo a od té doby mám divný pocit v oblasti kousek od pupku vpravo ( asi v oblasti kde jsou játra) a občas na stejném místě, ale vlevo. Nic nebolí, jen občad pocit tlaku, prostě jiný pocit. Nevím. jestli by to mohlo mít nějakou spojitost. Mám dvě malé děti (6 a 1 rok) a mám hrozný strach. Hrozně mě to vyděsilo. Na wc jsem byla 3× a krev pořád, docela dost. Průjem, ani zácpu nemám. Bolení břicha také ne. Po porodech mám hemoroidy, ale ty nepraskly, protože jinak mi krev neteče. Jen když jdu na wc. :roll: Dala jsem si schválně vložku a krev nikde, fakt jen když jdu na wc a po prvním utření hodně, pak už mininálně a když na wc nejsem, tak nic. Mám strach, vyděsilo mě to. Je mě 23 let. Volala jsem na chirurgii a pan doktor mi řekl, že to bude stoprocentně nějaká cévka a mám přijít až zítra. Ale teď jsem do toho dostala MS 8o No jak naschvál prostě. Tak nevím, co dělat. Setkal se prosím někdo s něčím podobným? nejsem žádný strašpitel, ale od doby co mám děti, se o sebe docela bojím a už vidím to nejhorší. Poradíte? Prosím anonym, cítím se trochu trapně..

Ahoj, měla jsem to před pár lety podobné, taky mísa na wc plná krve opakovaně. Letěla jsem na proktologii, kde mi udělal anoskopii a říkal, že vidí jen hemoroidy 2. stupně. Pro jistotu jsem byla kolonoskopii, ale tam nic, jen ty hemoroidy. Je dobře, že jdeš na chirurgii, ale věřím, že to též nim moc nebude a když už máš hemoroidy a víš o nich, tak to klidně může být to. Ale s tou MS nevím, jestli tam chodit, to si raději zavolej možná. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 18:48

@Lollitka Děkuji za zprávu, ano hemoroidy mám, ale venku a tam nic neteče, leda někde uvnitř, nevím, jestli tam jsou také. No právě, jak naschvál přišla Ms, asi řeknou ať přijdu za týden. Ach jo, jako bych toho měla málo :roll: Snad to bude v pohodě. Ale děsí mě, že už jsem byla 3× a krve furt dost :nevim: A co je to anoskopie? Kolonoskopie vím.

• Citovat
  • Nahlásit
12181
17.1.21 19:00

Hemoroid, ale radši se nech vyšetřit :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3799
17.1.21 19:11
@Anonymní píše:
@Lollitka Děkuji za zprávu, ano hemoroidy mám, ale venku a tam nic neteče, leda někde uvnitř, nevím, jestli tam jsou také. No právě, jak naschvál přišla Ms, asi řeknou ať přijdu za týden. Ach jo, jako bych toho měla málo :roll: Snad to bude v pohodě. Ale děsí mě, že už jsem byla 3× a krve furt dost :nevim: A co je to anoskopie? Kolonoskopie vím.

No právě, že hemoroidy jsou vnější a vnitřní a tohle krvácení může být z těch vnitřních, o těch ani nevíš. Já měla 2-krát mísu plnou krve, ale fakt hodně a proktolog mě uklidnil. No anoskopie je vyšetření řitního kanálu a právě tam jsou vidět ty vnitřní hemoroidy aj. Držím moc palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17304
17.1.21 19:22

Ja jsem tohle řešila po porodu a můj lékař mi řekl, že 99% jsou hemoroidy. Že v tomhle věku by byla rakovina tlustého střeva opravdu velmi nepravděpodobná. Tak neboj a objednej se pro jistotu na chirurgii. Jinak nezapomeň upravit stravu na nedráždivou pro střevo. Žádný mák, semínka, ani na pečivu, nic kořeněného. Hodně vlákniny a kysaných mléčných výrobků. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3823
17.1.21 19:28

Na 90% hemoroidy, take to tak mam. O vnitrnich nemusis vubec vedet.. me taky nekdy krvaceji hodne a vzdy jen pri navsteve wc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 23:45

Holky, kdyby to byl tedy ten vnitřní hemoroid, jak dlouho to cca krvácí? Mě to krvácí furt. 5tá stolice a pokaždé dost krve ( vždy ale uplně jasně červená). No zítra teda zavolám do té nemocnice, jestli mám chodit když jsem dostala MS, myslím si, že mi asi řeknou ať přijdu jindy. Už z důvodu, že já nenosím ani tampony, nemůžu je. Takže s vložkou to půjde asi těžko. Ach jo. Vůbec se mi ani nechce jít spát. Pořád na to myslím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 10:23

Holky, tak jsem byla na té chirurgii. Pan doktor řekl, ať přijdu i když mám Ms. Pohmatem říkal, že jsem to hemoroidy i vnitřní, mohutný a 7.2 mám nástup ma operaci 8o No, jsem teda nadšená, bojím se uspání. Ale zase na druhou stranu, už nebudu mít hemoroidy a to mi teda dost ulehčí život, dost mě to trápilo.

• Citovat
  • Nahlásit
1542
18.1.21 22:34
@Anonymní píše:
Holky, tak jsem byla na té chirurgii. Pan doktor řekl, ať přijdu i když mám Ms. Pohmatem říkal, že jsem to hemoroidy i vnitřní, mohutný a 7.2 mám nástup ma operaci 8o No, jsem teda nadšená, bojím se uspání. Ale zase na druhou stranu, už nebudu mít hemoroidy a to mi teda dost ulehčí život, dost mě to trápilo.

Tak to je super :) tedy ne to, že máte ty vnitřní, ale to že to není nic vážnějšího a že vám to odoperují a pak bude lépe ;) držím palce, ať se rychle zotavíte :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5137
18.1.21 23:23

Jaká je kolonoskopie? je to hodně hnusné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 01:42

@GabinkaCh Já na ni osobně nebyla. Nevím, jestli na ni pujdu třeba až nastoupím den před operací, ale asi ne. Mě pan doktor prohlížel prstem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 01:43

@DeeDee.518 No co jsem četla, tak se mám na co těšit, prý to bolí neskutečně. Ale děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
28512
19.1.21 05:48
@Anonymní píše:
@DeeDee.518 No co jsem četla, tak se mám na co těšit, prý to bolí neskutečně. Ale děkuji :srdce:

@GabinkaCh
Da se to domluvit v lehké narkoze, to potom o ničem nevis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 05:58

@vokishka Já jdu pod celkovou narkózu. Teda alespoň tak jsem to pochopila. Nástup mám den před operací a v nemocnici prý budu minimálně 4 dny. No bojím se. Prý po té operaci je to neskutečná bolest několik týdnů. Mám dvě malé děti. Ty hemoroidy mě nijak nebolí, jen jsem začala při stolici krvácet. Spíš mě zaráží, že jsem nebyla odeslána na žádné jiné vyšetření. Jen mě pan doktor vyšetřil prstem, řekl že to krvácení je z důvodu hemoroidů a že by byla vhodná operace a že mi dá termín už v unoru, protože se uvolnilo místo tak abych to měla za sebou. Abych pravdu řekla, když nad tím teď tak přemýšlím, jestli jsem tu operaci neměla odmítnout, že ji teďka nechci. No, jenže jsem teda souhlasila. Dostala jsem žádanku na krev a EKG a testy na Covid a výsledky mám přinést v den nástupu. Co myslíš? je ta operace nutná? nemůžu si to ještě pořádně promyslet a zavolat tam, že bych operaci chtěla zrušit? Opravdu mám strach. A asi fakt ze všeho. Z uspání, potom z té bolesti, že to prostě nedám, několik týdnů. když se musím starat o děti. A nějaký týden bez dětí, když to není zas tak nutné, neřeknu, kdybych měla vážný uraz. Dcera jeden rok beze mě nikdy nebyla a 6letá též ne, problém bude i s hlídáním. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat