Strach z covidu, má někdo strach?

Anonymní
17.1.21 14:26

Strach z covidu, ma nekdo stale?

Ahoj, chtela bych se zeptat, zda je tu nekdo, kdo porad Covid resi v podstate stejne, jako na zacatku? Nekdo kdo vic desinfikuje veci napr z obchodu, nestyka se s lidmi..Hodne se zajimam o zdrvi a priznam se, z covidu mam porad strach (nezlobte se za anonym, neni mi prijemne o tom mluvit verejne), ven moc nechodime a hodne se myjeme, desinfikujeme, venku na nic nesahame..Do obchodu nechodime, objednavam online. Prijde mi, ze lidi okolo prestali resit uplne vsechno..a jsem z toho tak nejak v rozpacich. Je tu jeste nekdo, kde to porad resi? S kym si o tom pokecat..? Dekuji Edit: PROSIM O ODPOVEDI TECH, KTERI STRACH STALE MAJI..dekuji

Příspěvek upraven 17.01.21 v 14:37

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17306
17.1.21 14:30

Ne, neřeším to…do obchodu chodím, dezinfekci jsem doma nikdy neměla…ruce si myju jako předtím…ven chodím každý den…roušku nenosím, jen do obchodu na 5 minut…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2030
17.1.21 14:31

Já se stále bojím, hlavně o své blízké. Ale syn chodí do školy, dcera do školky a manžel do práce, takže nejde moc o to zda to chytíme, ale kdy. Protože do očkování je ještě půl roku, možná i mnohem déle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17306
17.1.21 14:31

@Adelka951 Tak chytíš to i přes očkování, takže bych se k tomu nijak neupínala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
17.1.21 14:36
@Monchichik píše:
Ne, neřeším to…do obchodu chodím, dezinfekci jsem doma nikdy neměla…ruce si myju jako předtím…ven chodím každý den…roušku nenosím, jen do obchodu na 5 minut…

Úplně stejně. Plus teda se nedáme v žádném případě očkovat.

Už by tu komedii mohli ukončit a nechat nás žít. Chudina dcera si za poslední rok moc neužila (alespoň jsme teda stihli za léto dvě dovče, díky bohu za to) a já už bych si taky ráda zašla na večeři a do kina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1398
17.1.21 14:36
@Anonymní píše:
Ahoj, chtela bych se zeptat, zda je tu nekdo, kdo porad Covid resi v podstate stejne, jako na zacatku? Nekdo kdo vic desinfikuje veci napr z obchodu, nestyka se s lidmi..Hodne se zajimam o zdrvi a priznam se, z covidu mam porad strach (nezlobte se za anonym, neni mi prijemne o tom mluvit verejne), ven moc nechodime a hodne se myjeme, desinfikujeme, venku na nic nesahame..Do obchodu nechodime, objednavam online. Prijde mi, ze lidi okolo prestali resit uplne vsechno..a jsem z toho tak nejak v rozpacich. Je tu jeste nekdo, kde to porad resi? S kym si o tom pokecat..? Dekuji
Řekla bych, že děláte, co jde. Víc asi nejde. Tak to zkus tak brát a neupinej se na to tolik. Taky by ses mohla zbláznit.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.21 14:37

Já strach mám. Sice ne přímo o své zdraví (myslím, že bych to přežila, už jednou jsem měla kolo bez příznaků), ale hlavně, že kdybych ho znova dostala, vyřadila bych z provozu celkem dost lidí. Rizika se snažíme minimalizovat tím, že se neslézáme v uzavřených prostorech, v obchodě nosíme respirátory, s přáteli se setkáváme při venkovních aktivitách a snažíme se dodržovat odstupy - chodím například s kamarádkou běhat. Abychom seděli měsíce zavřený doma a nestýkali se s nikým, na to nemáme povahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17306
17.1.21 14:38

@BeNiPe očkování jsem už odmítla…my jsme jak blbci v létě zůstali doma…velká chyba :cert: byli jsme jen po Čechách…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19707
17.1.21 14:41
@Anonymní píše:
Ahoj, chtela bych se zeptat, zda je tu nekdo, kdo porad Covid resi v podstate stejne, jako na zacatku? Nekdo kdo vic desinfikuje veci napr z obchodu, nestyka se s lidmi..Hodne se zajimam o zdrvi a priznam se, z covidu mam porad strach (nezlobte se za anonym, neni mi prijemne o tom mluvit verejne), ven moc nechodime a hodne se myjeme, desinfikujeme, venku na nic nesahame..Do obchodu nechodime, objednavam online. Prijde mi, ze lidi okolo prestali resit uplne vsechno..a jsem z toho tak nejak v rozpacich. Je tu jeste nekdo, kde to porad resi? S kym si o tom pokecat..? Dekuji Edit: PROSIM O ODPOVEDI TECH, KTERI STRACH STALE MAJI..dekujiPříspěvek upraven 17.01.21 v 14:37

proč zakládáš novu diskusi, když už tu taková je „Koronavirus máte strach?“ :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
17.1.21 14:42

@Monchichik Nedivím se. Já v to očkování nemám ani minimální důvěru. No, ve své podstatě dost pochybuju i o celé kauze covid.
Tak snad vám tento rok dovolená vyjde 👏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12100
17.1.21 14:42

U nás v práci to chytli hlavně lidi, co se covidu nejvíc báli a pořád se desinfikovali :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 14:43

@stinga Protoze me nezajima, zda ma nekdo strach, ci nikoliv, ale hledam nekoho, kdo ho porad ma a dodrzuje vsechna opatreni porad kvuli sobe (ne kvuli prikazum vlady aod.)

• Citovat
  • Nahlásit
407
17.1.21 14:45
@Anonymní píše:
Edit: PROSIM O ODPOVEDI TECH, KTERI STRACH STALE MAJI..dekujiPříspěvek upraven 17.01.21 v 14:37

Nejhorší smrt je z vyděšení ;)
Nechápu proč se chceš ještě víc deptat a shromažďovat kolem sebe lidi, co ti budou přitakávat ať se bojíš dál, protože oni se taky bojí. Žij život ve strachu, ale pak nebreč, že sis nic neužila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 14:49

@BeNiPe Netreba komentovat, pokud strach z te nemoci nemate. Predpokladam, ze jste me ani nikdy brecet nevidela, natoz kvuli tomu, ze si nic neuziju, takze tahle odpoved je naprosto bezvyznamna, nezlobte se. Clovek nemusi byt uplny zoufalec, aby si rad popovidal s nekym, kdo dela stejne veci. Nashle

• Citovat
  • Nahlásit
17306
17.1.21 14:49

@BeNiPe pokud udělají jakýsi covid pas nebo to bude záležet na očkování, tak se obávám, že máme po dovolených :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat