Zánět močových cest, nebo ne?

Anonymní
16.1.21 17:48

Zánět močových cest nebo ne?

Zdravím dnes mi začal (asi) zánět močových cest. Pořád cítím že se mi chce čůrat, a při čůrání to na konci pálí (štípe).
Dnes je sobota takže doktorka tam není, na pohotovost ještě nechci, dá se to nějak odehnat nebo aby mi bylo líp? Jo a kojim. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3611
16.1.21 17:53

Máš typické příznaky zánětu močových cest.
Jdi na pohotovost. Já si tímhle „odháněním“ vypěstovala zánět ledvin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
16.1.21 17:54
@Anonymní píše:
Zdravím dnes mi začal (asi) zánět močových cest. Pořád cítím že se mi chce čůrat, a při čůrání to na konci pálí (štípe).
Dnes je sobota takže doktorka tam není, na pohotovost ještě nechci, dá se to nějak odehnat nebo aby mi bylo líp? Jo a kojim. :,(

Pomáhá třeba Blokurima… nebo brusinky (Urinal nebo tak něco)… a hooodně pít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10546
16.1.21 18:10

Blokurima, čaj urosept. Někdo radí suché teplo, ale to jsem nikdy nezkoušela. A každopádně hooodně pít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1745
16.1.21 18:37

Určitě hodně pít a já nedám dopustit na tinkturu z lichořeřišnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
16.1.21 18:39

Hodně pít, čaje, pokud se do zítra zhorší, tak zajdi na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
16.1.21 18:39

Jela bych na pohotovost, dokud to ještě nemáš úplně rozjetý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 19:37

Holky,
kde a jak bolí zanet moc. mechyre?
Muže bolet jedna strana a bolest být tak intenzivní, ze je to ostra krec? která chodi v intervalech?
Mam bolesti v levém podbrisku je to až ostra krec, není ulevujici polohy.Stoj a chuze bolí v podbrisku a curani je bolestivé.
Moc je bez krve, čirá. Bolest střílí do celého břicha i zad.
Nemám zkušenosti, vydržet do po dělí nebo radej s tím jet na pohotovost?
P. S.Bolest mam od včerejšího odpoledne.
Moooooc DEKUJI za info

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 19:40
@Anonymní píše:
Holky,
kde a jak bolí zanet moc. mechyre?
Muže bolet jedna strana a bolest být tak intenzivní, ze je to ostra krec? která chodi v intervalech?
Mam bolesti v levém podbrisku je to až ostra krec, není ulevujici polohy.Stoj a chuze bolí v podbrisku a curani je bolestivé.
Moc je bez krve, čirá. Bolest střílí do celého břicha i zad.
Nemám zkušenosti, vydržet do po dělí nebo radej s tím jet na pohotovost?
P. S.Bolest mam od včerejšího odpoledne.
Moooooc DEKUJI za info

Hele, to je asi u každého jiné. Mně vždycky doktorka nabízela kapičky pro bolesti, ale mě při tom břicho nijak zvlášť nebolelo. Ale krev jsem čůrala :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
312
16.1.21 22:57

Doporučuji také čaj urosept, vyzkoušela jsem hodně uro čajů a je nejlepsi. Kdyz nepřijde úleva, šla bych k doktorovi.

Já to mívala tak, že mě spíš řezal jen spodek, jak kdybych měla vyčůrat žiletku. Řekla bych, že teď už to máš rozjeté hodně, takhle jsem to měla v 16 letech a jen jsem ležela a brečela, nebylo úlevy. Zabrali mi až třetí antibiotika (přesně se tomu říká jinak, ale je to na bázi atb na mocak), museli mi zjišťovat, jakou bakterii vlastně mám.

Ať je ti co nejdříve lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
16.1.21 23:23

Jestli máš v dosahu lékárnu, kup si Urinal Akut+Urinal Express, kombinace 10 tablet z brusinek a 6× sáčky na odkyselení moči. Plus ten urosept, hodně pít a být v klidu a v teple. Jinak samozřejmě to chce k lékaři, pokud to nebude ustupovat. Jo, zánět moč. cest může bolet tak, jak píšeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
17.1.21 20:56

Je to jasný zánět močových cest. Kdykoliv jsem ho zkoušela porazit bez ATB, tak se akorát víc rozjel. Nepomohly brusinky, čaje, ani cokoliv jiného. Na bolest při zánětu močáku skvěle pomáhají kapky Spasmophyt. Ale ty se nesmí při kojení :( Ale mě při močáku nebolívá jen čurání, bolí mě břicho nonstop několik dní, než zaberou ATB. Kdyby mě bolelo jen čurání, tak bych těch o kapkách asi ani nepřemýšlela.

Příspěvek upraven 17.01.21 v 21:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 21:19

@Janča6 dneska už je ta bolest snesitelnejsi…ale pořad to není dobre! boli te “jen”podbrisek??me cele břicho, boky…bolest vystreluje i do levé strany k ledvine(taková jakoby silná krec)zítra jdu k dr…tak snad…Dekuji za tip kapicek:)popram se v lekarne

• Citovat
  • Nahlásit
251
17.1.21 21:22
@Anonymní píše:
@Janča6 dneska už je ta bolest snesitelnejsi…ale pořad to není dobre! boli te “jen”podbrisek??me cele břicho, boky…bolest vystreluje i do levé strany k ledvine(taková jakoby silná krec)zítra jdu k dr…tak snad…Dekuji za tip kapicek:)popram se v lekarne

Mě bolívá jen podbřišek. U tebe bych se obávala už zánětu ledvin :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 21:30

@Janča6 ja už se obavám vseho!!!:(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu