Plodný hlen s ha

150
20.7.20 14:31

Plodný hlen s ha- mám jít pro postinor?

Zdravím všechny, před půl hodinou jsem měla přerušovaný styk a teď jsem na kalhotkách našla „bílkový hlen“ podobný tomu plodnému. Beru antikoncepci Lindynette 20 a chyb v užívání si nejsem vědoma. Jsem 18 DC. Hrozně mě to vylekalo, myslíte že by se mi mohla zpustit ovulace?

Příspěvek upraven 20.07.20 v 14:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

150
20.7.20 14:39

Kdyžtak pokud by to ovulace byla, jaká je pravděpodobnost že bych otěhotněla? Mám běžet pro postinor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24574
20.7.20 14:39

Když bereš ha tak není ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
20.7.20 14:41
@pikola píše:
Když bereš ha tak není ovulace.

To vím, ale normálně takový výtok nemám a nevím čím jiným by to mohlo být

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6904
20.7.20 15:09

Teklo z tebe sperma nebo prostě takový ten hlen, co se při sexu tvoří kvůli zvlhčení. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
20.7.20 16:15

@Petule030 sperma určitě ne, já ho trochu měla i teď, takže se bojím že to ze vzrušení nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 09:56

Měla jsem nedávno podobnou zkušenost, normálně Všechnopárty šlo do mě a neotěhotněla jsem. Řekla bych že se to může stát a nic neznamenat. Řidší a táhlý hlen se tvoří na základě zvýšení estrogenu

• Nahlásit
  • Citovat
150
21.7.20 22:24

Pro případ že by někdo diskuzi našel a zajímalo by ho jak to dopadlo- Byla jsem na gyndě pro nové balení ha a prý to plodný hlen vůbec být nemusel, zjistila jsem si jak vypadá „bílkový“ a jediné co to má společného je ten fakt že jsou tažné. Prý to byla reakce vaginy na podráždění a tímhle se „čistila“.

Edit: chci ještě dodat že jsem to teď ještě dohledávala a ty „tekutiny ze vzrušení“ skutečně můžou být táhlé, jen ne tolik jako ovulační hlen. Zároveň nějakou dobu po sexu se z toho může udělat jakýsi hlen co se tahne, ale není přímo jako takový ten „bílkový“. Jen ještě dodávám, protože já to vůbec netušila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama