plodová voda

574
9.3.06 10:21

plodová voda

Ahoj holky,

chci se vás zeptat co to znamená, když doktor řekne, že plodová voda je na spodní hranici.

Švagrová čeká miminko, je 38tt a v pondělí jí toto doktor řekl. Mohla už by třeba rodit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

574
9.3.06 10:28

diskusi posílám nahoru, třeba někdo odpoví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13336
9.3.06 10:36

Verunko, tak nevim, jestli odpovim spravne, ale myslim, ze se jedna o mnozstvi plodove vody. Kdyby ji bylo malo - teda pod danou hranici, mohlo by to zrejme neblaze pusobit na mimi a porod by vyvolali.
Urcite to neni ukazatel toho, ze porod je uz na spadnuti.

Ale 38tt to uz je v pohode, jen at se trosku vic sleduje, jak se mimi hybe a tak.

hodne zdaru a zdravi
Eva a rocnak Kuba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
9.3.06 10:39

verunko, je to tak, ze kdyz je malo plodove vody je to spatne,mimi si prece bere ziviny,tak ja bych to teda resila,at se popta, jestli to ted ke konci vadi.ale uz to ma za parm,tak snad to bude dobry, ja ji mela zase nejak moc,ale nikdo mi to nijak nevysvetlil jestli to taky neni spatny:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
9.3.06 13:28

Ahoj.

Plodové vody má opravdu málo. Ale v 38tt to už tolik nevadí, plod je donošený. Mnohem horší by byla situace dřív ( mě odtékala plodovka 35tt a porod se sám rozběhl) a nebo, kdyby byla voda zakalená - špatná. Pokud hodnota klesne pod hranici, porod se zřejmě bude vyvolávat ( může se spustit sám).

Popřej za mě pěkný porod a krásné a spokojené miminko.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
9.3.06 13:51

Ahoj!
V předporodním kurzu nám letkorka tvrdila, že množství plodové vody se může měnit, takže to, co doktor viděl 1 den už může být za dva dny jinak. Plodovka se tvoří průběžně, dokonce i když někomu odtéká, tak se pořád dotváří nová. Myslím, že v 38tt může být sestra v klidu. Přece kdyby to bylo opravdu špatné, nepustili by ji domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama