DĚTSKÁ POSTÝLKA

287
8.3.06 21:27

DĚTSKÁ POSTÝLKA

ahoj holčiny, pomalu se pokouším lehce odstřihávat pupeční šňůru :D , jednou jsem zvládla nechat Terezku přes noc u mých rodičů. Stejně jsem z noci neměla nic, a ráno už jsem chvátala k ní, ale dopadlo to dobře.
Teď se samozřejmě angažuje i druhá babička, ale u ní není postýlka.. zatím mi to nevadí, protože u druhé babičky se nejspíš hned tak neodhodlám - Terezka tam netráví tak moc času ani babičku moc často nevidí… takže to oddaluju. Nicméně postýlku bych tam měla ráda, kdyby cokoli, je přeci jen druhá babička nejblíž a Terezka by tam měla mít své ležení - které samozřejmě prubne nejdřív v mé přítomnosti, abychom obě věděly, jak tam noc probíhá :lol: .
Takže nemáte někdo nějakou jetou postýlku za cenu do 1000 Kč? Nebo ohrádku, kdam se dolů na zem položí jen matrace? Opravíme, natřeme, není problém. (problém mám spíš já s tím odstříháváním pupeční šňůry :? )

A co vy a noc bez děťátka? Jak moc to prožíváte, nebo neprožíváte?

Díky a krásnou dobrou noc
pa Nenicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

andela
8.3.06 21:32

Nenicko,

odkud jsi? Já bych postýlku měla. Je to ještě starší postýlka, větší než dnes prodávají, a je už po 3 dětech, a podle toho je i rozhýbaná :-)).
Ale klíďo ti jí přenechám.¨
Andělka

• Nahlásit
  • Citovat
918
8.3.06 21:36

Postýlku kolem tisícovky seženeš v supermarketu typu Tesco, Carrefour apod.
Bludička+Kamča+Janek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
8.3.06 21:36

čauky, super :D
Jsem z Berouna, ale problém není ani Praha nebo Klatovy, Plzeň…
no, povídej, odkud jsi ty? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
8.3.06 21:38

Bludičko,No, na to jsem už koukala, jenže bude do toho investovat babička a ta by ráda i pod tisícovku… takže se ještě ptám tady :? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
8.3.06 22:00

Neni
a není to u takle velké holčiny už zbytečné. Možná by stálo zato naučit jí spát ve velké posteli a zajistit nějakou zábranou ,aby nespadla. Náš malý spí ve velké bez problémů už od 1,5 roku. U babička jsme dali na zem matrace a spíme s malým na matracích už od roku a je lepší než postýlka a nemusíme řešit ,že nám z toho vyroste. Jinak pokud budeš trvat na postýlce tak se s babičkou složte a už za 1600 se dá pořídit postýlka cestovní (60×120cm) , kterou můžeš použít i jinde.
Apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
8.3.06 22:05

Apolenko,
ale Terda sebou strašně mrská, kutálí se, normální velká postel myslím ještě v necelém roce a půl je na ní brzy. Nicméně velká matrace na zemi .. to stojí za úvahu … taky to nadnesu.. díky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7061
8.3.06 22:30

Ahoj Nenicko,
taky se přidávám k tomu, uvažovat o matracích. Řešíme to takto u obou babiček a všichni spíme na matracích a jeden na posteli. Večer a přes den na nich spí Máťa sám a zatím ok:-) Šňůru jsme zatím nestříhali, ale taky nás to čeká… Zatím máme za sebou pár večerů, tak v tomto nemůžeme sloužiti:-) Tak hodně stěstí:-)
Pískle a Matěj 11m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
9.3.06 17:09

Nenicko, já jsem z děčína.To nevím zda by sr ti nevyplatilo koupit novou.Prodávají je za necelých 1000 kč.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama