Plyn - podvod?

527
23.3.16 18:58

Plyn -podvod ?

Ahoj, byl tu chlapek a dal mi tenhle dopis, ja mam, ale plyn od PRE, zda se mi to jako podvod o PRE tam neni ani zminka, prikladam foto…Nerada bych podepsala neco a nechala se napalit, muzete prosim mrknout a poradit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

blabla123
23.3.16 19:02

@Veronika2015 Foto tu není :(

• Nahlásit
  • Citovat
527
23.3.16 19:05

Tu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3402
23.3.16 19:09

@Veronika2015 asi nejlepsi bude zavolat svemu distributorovi plynu a overit si to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
23.3.16 19:12

@spirunka
Neni cas, zitra uz chteji prijet 10 h. a prdim na ne, maj volani pekne zpoplatneny :mrgreen: proto chci radu, zda je poslat do pr…do PRE poslu asi email…a i ten dopis, ale tady sem chtela radu, jak to vidite vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
23.3.16 19:13

Normální výměna plynoměru. Když se ti něco nezdá, zavolej na plynárnu a ověř si to.

• Nahlásit
  • Citovat
527
23.3.16 19:16

@Tunrida
Tam jde o to, ze dole je kolonka, ze vymenou s nima uzaviram smlouvu o dodavce plynu
Nahore je vytisteny nakej GARNET s. r.o
To uz tam neni vyfoceno, je tam i me jmeno adresa atd. tak sem to nefotila cele
Jde mi o to, aby to nebyli podvodnici co me chtej pretahnout k jinymu odberu plynu, navic ja jsem v najmu a majitel bytu ma smlouvu s PRE, kdyz jsem podepisovala najemni smlouvu, musela jsem i vybehat PRE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
23.3.16 19:16

@Veronika2015 Pěkně zpoplatněný? Zvedni telefon a zavolej si na to tvoje PRE nebo na Pražskou plynárenskou. V obou instititucích by o případné výměně měli být informováni.

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
23.3.16 19:20
@Veronika2015 píše:
@Tunrida
Tam jde o to, ze dole je kolonka, ze vymenou s nima uzaviram smlouvu o dodavce plynu
Jde mi o to, aby to nebyli podvodnici co me chtej pretahnout k jinymu odberu plynu, navic ja jsem v najmu a majitel bytu ma smlouvu s PRE, kdyz jsem podepisovala najemni smlouvu, musela jsem i vybehat PRE

Tam není kolonka, že výměnou s nimi uzavíráš smlouvu, tam je věta, že k umožnění výměny plynoměru ses zavázala smlouvou o dodávce plynu.

• Nahlásit
  • Citovat
M-A
640
23.3.16 19:21

Nebo na netu si projít stránky te vaší společnosti kdo je jejich distributorem ale já bych se asi odkázala na majitele at s tímhle osloví majitele, není to vaše povinnost jim to umoznit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
23.3.16 19:23
@Veronika2015 píše:
@Tunrida
Jde mi o to, aby to nebyli podvodnici co me chtej pretahnout k jinymu odberu plynu, navic ja jsem v najmu a majitel bytu ma smlouvu s PRE, kdyz jsem podepisovala najemni smlouvu, musela jsem i vybehat PRE

nic takového tam nevidím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
23.3.16 19:24

@M-A
Ja mu psala email a on o nicem prave nevi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
23.3.16 19:25

To není podvod, to je v pořádku. Jednou za deset let se plynoměry vyměňují. Výměnu dělá distributor - čili Pražská plynárenská - Garnet. Zřejmě jsi změnila dodavatele, to je nyní PRE, ale distributorem je stále Pražská plyn. Výměna plynoměru po deseti letech je nutná, nemusel by dobře měřit už, to je ze zákona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
23.3.16 19:26
@M-A píše:
Nebo na netu si projít stránky te vaší společnosti kdo je jejich distributorem ale já bych se asi odkázala na majitele at s tímhle osloví majitele, není to vaše povinnost jim to umoznit.

Je její povinnost jim to umožnit. Ten plynoměr není její :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
23404
23.3.16 19:52

Dle mě normální výměna plynoměru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu