PMS a homeopatie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lena24
Povídálka 16 příspěvků 15.07.18 08:30
PMS a homeopatie

Ahoj zeny, mate nektera zkusenosti s homeopatikem Lachesis mutus 15CH?
Popr.jaka jina homeopatika berete na PMS. Zacala jsem to brat 14 den cyklu a je mi moc spatne. Nemela jsem je bohuzel doporucene lekarem. Diky.

Reakce:
Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 15.07.18 14:45

Doporučuji, aby sis našla homeopata, který je zároveň doktor. Já beru Folliculinum 200. Na PMS také doporučuji každý den masírovat prsa pupálkovým olejem, zabírá to celkově na všechny ženské problémy. A pokud máš problém s náladami, tak na to jsou nejlepší kapky rhodioly.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 08.08.18 10:21

Je lepší si najít kvalitního homeopata,který to dá na míru tvých obtíží.Beru homeo 4 rok a jsem v pohodě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >