PMS a homeopatie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lena24
Povídálka 13 příspěvků 15.07.18 08:30
PMS a homeopatie

Ahoj zeny, mate nektera zkusenosti s homeopatikem Lachesis mutus 15CH?
Popr.jaka jina homeopatika berete na PMS. Zacala jsem to brat 14 den cyklu a je mi moc spatne. Nemela jsem je bohuzel doporucene lekarem. Diky.

Reakce:

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 15.07.18 14:45

Doporučuji, aby sis našla homeopata, který je zároveň doktor. Já beru Folliculinum 200. Na PMS také doporučuji každý den masírovat prsa pupálkovým olejem, zabírá to celkově na všechny ženské problémy. A pokud máš problém s náladami, tak na to jsou nejlepší kapky rhodioly.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 08.08.18 10:21

Je lepší si najít kvalitního homeopata,který to dá na míru tvých obtíží.Beru homeo 4 rok a jsem v pohodě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >