PMS už jsem zoufalá

Anonymní
4.1.20 00:30

PMS už jsem zoufalá

Holky, nevím si už rady. Mám to za 3 dny dostat. Dnes jsem měla totální žravou, a když říkám žravou, tak jsem se přejedla sladkým a slaným, prostě vším dohromady. Z toho jsem furt lítala na wc jak šílená, břicho mám jako balon, v obličeji a na rukách jsem nateklá, no hnus. Říkám si, že tohle snad není možný, abych měla PMS tak hrozné. Většinou mám mírný chutě a sem tam trošku vykoukne bříško. Ale to co zažívám dnes - jsem jak koule, nemůžu si vzít ani kalhoty, aby mi v pase nevadily. Taky mě šíleně bolí podbřišek. Jsem z toho už zoufalá. Nemáte nějakou radu? Kromě přečkání.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4078
4.1.20 00:47

Ach joooo, přesně vím o čem mluvíš a taky si nevím rady🙏🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
4.1.20 01:02

Ja si to tentokrat vybrala podobne :cert:,mne MS zitra konci, ale co toto bylo 8o. Upozornuji, ze nejim defakto sladky a uz tyden placam sladky, slany, nenazrana az hanba. Nastesti ted bez nejakych bolesti (krome bricha z placani),ale za to zase dost silny.No neporadim, taky me to zarazilo :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13623
4.1.20 01:07

Na PMS zabírá dodat vitamín E

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
4.1.20 01:46

To máš ještě dobrý, já nejen ze bych sežrala celou cukrárnu, ale k tomu vypadam jak těhotná a ten hormonální koktejl, to je nářez - stavy na omdleni, vedro, pocit, ze expoduju vzteky, pak lítost :zed: podle krve hormony Ok, tak dva dny před to bych snad radši zaspala :nevim: nejsi v tom sama a vitamin E zkusím i já :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
4.1.20 11:50

Ja si nemyslim, ze bych mela nedostatek E.Ale asi taky zkusim :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat