Potřetí těhotná

973
12.6.17 18:40

Po 3 těhotná

Zdravím maminky, dlouho jsem tady nebyla ale opět se k vám vracím… zjistila jsem, že jsem opět těhotná (doma už máme Elišku 11 a Danečka 4) a v prosinci přibude další :hug: dlouho mi trvalo než jsem se z toho šoku vzpamatovala, nějak jsme s tím už nepočítaly ale už se těším ;) jsem 15tt - screening dopadl dobře a teď už to vydržet… opět mám rizikové ale pořád že to vše dopadne líp…obě dětičky jsou dříve narozené a u syna i preeklampsie. Teď mi přibyla i hrozná bolest kyčle ale s tím nic neudělám, jelikož jsem silnější :roll: ale dle řečí doktora si připadám, jako že jsem 1 tlustá těhotná na světě a 1 s třetím rizikovým těhotenstvím :( no, už se těším až to budu mít za sebou… nevím proč ale mám hrozný strach z porodu a to vím do čeho jdu, že :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11954
12.6.17 18:47

No tak já jsem taky tlustá po třetí těhotná. A kdybych nebyla na rodičáku, tak zřejmě opět na rizikovém. A já teda pevně věřila, že nejsem sama.
Já se na porod těším. Mám je docela rychlí. A znamená to, že je konec utrpení (těhotenství)!. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
12.6.17 18:58

@Netopirek Tak to jsem moc ráda že nejsem jediná… nevím jak Vy ale mně to pořád doktoří předhazují, tu mou váhu!! A jsem na pracáku, tak aspoň nejsem omezená vycházkama :palec: porody jsem měla taky docela rychlé ale i tak se bojím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31415
12.6.17 19:02
@Zdeňka86 píše:
@Netopirek Tak to jsem moc ráda že nejsem jediná… nevím jak Vy ale mně to pořád doktoří předhazují, tu mou váhu!! A jsem na pracáku, tak aspoň nejsem omezená vycházkama :palec: porody jsem měla taky docela rychlé ale i tak se bojím :mrgreen:

na pracáku, třetí dítě, no potěš :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
12.6.17 19:07

@Burj Chalifa bohužel to tak nějak vyšlo, skončila jsem v práci kvůli zdrav. problémům a hledala si něco lepšího ale v té době jsem otěhotněla tak už nic nehledám..teď zjistit zda budu mít nárok na mateřsku a popřípadě vydržet do rodičáku… naštěstí muž pracuje ale i tak…co naděláme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
12.6.17 19:15
@Zdeňka86 píše:
@Burj Chalifa bohužel to tak nějak vyšlo, skončila jsem v práci kvůli zdrav. problémům a hledala si něco lepšího ale v té době jsem otěhotněla tak už nic nehledám..teď zjistit zda budu mít nárok na mateřsku a popřípadě vydržet do rodičáku… naštěstí muž pracuje ale i tak…co naděláme :nevim:

Kdyz si na pracaku, materskou nedostanes. Bys musela si ho vzit na manzela.
Jinak ctyrletej rodicak.

• Citovat
  • Upravit
973
12.6.17 19:18

@Patricia89 no mateřskou tam je nějak ošetřený, musím být nějakou dobu zdravotně pojištěná, to si zrovna zjišťuji a rodičák si můžu vybírat, když to nechám napsat na partnera pokuď jsem to dobře pochopila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2574
12.6.17 19:18

@Burj Chalifa To, že je na pracáku ještě neznamená, že nebude mít co dát dětem do pusy… :roll:

Zakladatelko gratuluji k těhotenství. Taky jsem na začátku mela strach z porodu, teď už se ho nemůžu dočkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
12.6.17 19:20
@Zdeňka86 píše:
@Patricia89 no mateřskou tam je nějak ošetřený, musím být nějakou dobu zdravotně pojištěná, to si zrovna zjišťuji a rodičák si můžu vybírat, když to nechám napsat na partnera pokuď jsem to dobře pochopila…

Aha. Jo ty to mas jinak. No nejlepsi pozeptat se. A nejlip volat nekam do Prahy. Oni nektery na tech sockach vi prdlajs. Ale nerikam vsechny.

• Citovat
  • Upravit
973
12.6.17 19:22

@pajisek90 to se nebojím, že by nebyly peníze, spíš je to nečekané a budu si to muset nějak pořešit ;) a moc děkuji už se těším až to bude za mnou a tobě gratuluji už to máš za pár :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
12.6.17 19:23

@Patricia89 no to je fakt, ale první jsem napsala taky k nám na Okres a uvidím zda se ozvou, jinak budu volat výš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27141
12.6.17 20:13

@Zdeňka86 gratuluju :hug: Taky budu rodit potřetí, mám hodně rizikové těhotenství, nadváhu :lol: Jsem už ve 30. týdnu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
12.6.17 20:15

@Fiducia moc gratuluji ať vše dobře dopadne..už se to krátí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27141
12.6.17 20:21

@Zdeňka86 díky, tobě taky :hug: 86 je rok narození? Jestli jo, tak jsme i stejně mladé :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
12.6.17 20:34

@Fiducia ano je to rok narození, tak to je super :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu