Po císaři silné krvácení

3.4.20 23:08

Po císaři silné krvácení

Ahoj jsem měsíc po porodu po císaři..Teď už je to 5 den co silně krvácím a jdou že mě takové kusi sraženin vypadá to jako játra..Celý ten měsíc jsem jen spinila. Ale teď se to teda rozjela..Moje doktorka jak si neordinuje. Myslíte že by to mohla být menstruace?? Břicho mě nebolí ani horečky nemam…Máte s tím některá zkušenost? Děkuji ♥️

Příspěvek upraven 03.04.20 v 23:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.4.20 23:10

Tohle na ms fakt nevypadá… Zavolala bych do nejbližší nemocnice na gyndu. Ber zatím železo…

• Nahlásit
  • Citovat
14600
3.4.20 23:32

Měsíc po každém porodu, i po císaři, jsem dostala silnou menzes, něco takového, jak popisuješ. Já bych nešílela a pokud nebudeš mít vyloženě další potíže a krvácení bude mít ustupující tendence, nechala bych to být. Podotýkám, že jsem to měla i při plném kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22566
3.4.20 23:45

Stalo se mi to taky v šestinedělí, i když po klasickém porodu…Můžou to být různé zbytky obalů, ev. třeba kousíček placenty…Tělo se vyčistilo samo a vše bylo ok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8739
4.4.20 00:46

Neplasila bych uplne, pokud nejsou horecky, bolesti… Kdyztak si zkus zavolat do porodnice na pohotovost. Mela jsem 3 cisare a po vsech krvacela (nekdy narazove i vice) 8-9 tydnu :hug:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama