po koupání vyvádíme

1102
12.3.09 17:42

po koupání vyvádíme

Moje malá holčička příšt´í týden jí bude 6 neděl. PO koupání vždycky hodinu 2-3 hodinky vyvádí než usne většinou se konejší u prsa nebo chováním. Přitom máme stále stejný rituál, vykoupeme , nakojíme a jdeme spinkat.Nevím kde je chyba. Proč se budí a pláče. Zkoušeli jsme i saby jestli to nemá prdy.. nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.3.09 17:45

Ahojky,ám úplně stejný problém…Moje malá(11 týdnů) se vykoupe,nají a nechce jít spát…Kolikrát vydrží vyvádět dlouho do večera.Prostě nesnese být v postýlce.Jen málokdy usne dřív jak za hodinu.Takže ti neporadím,sama jsem z toho bezradná:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
12.3.09 17:51

Ahojky, tak nám syn vyváděl obdobně, hned od vytažení z vany řval tak aspoň hodinu a byl problém ho uklidnit nebo uspat. Bylo to tím, že mu bylo příjemně ve vodě a prostě se mu nelíbilo, že byl zas na vzduchu. Do té doby jsme koupali cca 20 minut, pak jsme zkusili vytopit koupelnu horkým vzduchem a stále udržovat teplotu vody ve vaně, synátor v ní vydrží cca 40-50 minut, ale pak je to bez breku a v klidu se napapá, chvíli si pohraje a jde spát (teda ža na posledních pár dní a to je z koliky). Možná taky budete mít milovníky vody.
A teda pokud tohle nezabere, tak je možné že ty vaše ratolesti voda probere a vybudí a hold pak potřebují ještě dobu na to, aby si hráli…takže kdyžtak zkuste je něčím zabavit a až pak dávat spát.
Snad se to brzy vyřeší. J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
12.3.09 17:57

Ahojte, u tak malých miminek žádné rituály ani režimy neplatí, taky jsme se o to snažili… :D
Jestli Vám usíná bez koupání dobře (předpokládám, že nekoupáte denně), bude to tím, že to koupání je pro ně ještě pořád něco nového, vyjímečného, co je nějakým způsobem nabudí… Co si vzpomínám náš malý ještě tehdy v té vaničce jen tak ležel a měl vykulený oči, ale jinak nic. Až později si to začal užívat, kopat, mávat rukama, cákat a tím se unavil a pak usnul jak mimino :D . Dřív jsme taky běžně byli vzhůru do půlnoci, někdy i do dvou…
Chce to čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
12.3.09 19:13

Ahoj, myslím, že takovej malej cvrček ještě moc na nějaký režim není. Pokud po večerní koupeli řádí, tak bych koupala třeba dopoledne a večer jen nakojit a spinkat.
Když byl náš novorozenec, tak jsme tak do těch 3 měsíců koupali tak 2-3 krát do týdne a raději přes den než před spaním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.09 19:32

Ahoj holky,
mno právě ž už jsem přemýšlela o tm,že budu muset koupat asi dřív,protože tohle se nedá vydržet…Malá se dneska koupala 20 minut v kuse a už hodinu my tady opět řve…Budu na ní muset nějak rafinovaněji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
12.3.09 20:13

Já si myslím že na tohle není rada ale čas :wink: Naše malá taky nespala do dvou měsíců a po koupání teda neřvala, ale nechtěla spát a museli jsme chovat a uspávat. po dvou měsících začala úplně sama usínat v postýlce a to trvá do teď. Takže vyderžaj :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
13.3.09 15:04

Máme s kamarádkou stejně staré děti, jenom její Verunka je o týden mladší. Zatímco náš rošťák usíná po koupání a následném mléku okamžitě - v 99% ho dávám do postýlky už spícího, tak Verunku musí kamarádka koupat tak okolo 16.hodiny, protože ví, že pak je nabuzená tak na 3 hodiny a neusne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama