Pobolívá mě břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kikirep
Povídálka 15 příspěvků 17.06.19 17:18
Pobolívá mě břicho

Ahoj holky mám menší dotazík minulí týden, nebylo mi vůbec dobře Tak jsem si udělala pár těhotenských testíků a byly všechny pozitivný tak akurát mě ten trošku trápí břicho jelikož nevím jak to přesně na začátku těhu chodí k lékaři půjdu snad během týdne jelikož tam v pondělky a ani v pátky nebývají tak se musím obědnat, nevím jestli to tak má být nebo jestli je něco špatně občas mě pobolívá břicho, píchá mě v něm a příjde mi jako kdybych měla bolesti před menstruaci ale je to jen chvilkový, už mám týden spoždění jinak jsem unavená, pobolívá mě hlava, bývá mi špatně ale nezvracím

Reakce:
Demi
Závislačka 4017 příspěvků 17.06.19 17:23

No tak jsi těhotná, a ty příznaky tomu nasvědčují.

pikola
Generální žvanilka 21375 příspěvků 1 inzerát 17.06.19 17:34

Těhotná jsi, ale k doktorovi běž až kolem 6 týdne, dřív to nemá cenu.

Tableta
Kelišová 5290 příspěvků 17.06.19 17:36

Ahoj. To je normální, taky mi to tak prvních pár týdnů dělalo. Děloha se začíná trochu zvětšovat. K doktorovi se objednej až tak za 2 týdny, to už půjde vidět srdce.

Kikirep
Povídálka 15 příspěvků 17.06.19 17:43

@Tableta … Právě že to budu muset řešit hned :slight_frown: v práci dělám s acetonem a se smradlavým lepidlem :smirk:tak aby to miminko bylo v pořádku:frowning2:️

janka23
Závislačka 2652 příspěvků 23.06.19 10:50

K dr az nejdrive 3tydny po zpozdeni MS. At je tehotenstvi prukazne a vidi se srdicko. Jinak bricho a dalsi bolesti jsou normalni. Budou te provazet az do porodu.

Váš příspěvek
Reklama