Pocit nedokonalého vyprázdnění

279
6.6.20 12:10

Pocit nedokonaleho vyprazdneni

Ahoj vsem,
chtela bych vedet vas nazor na muj problem.Kdyz jdu na velkou vse probiha v klidu.Pak se jdu umyt a tak do 20min nastane to ze zacnu mit pocit, ze musim zas. A ten pocit trva i treba pul dne.Toto se mi deje, az ted po porodu myslite, zetoto muzou delat hemeroidy? Samo jsemkoukala na internet a tam na me hned vybehlo nedokonale vyprazdneni priznak rakoviny.Tak meto trochu vydesilo. Najde se nekdo kdo to ma stejne??dekuji moc za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6514
6.6.20 13:16

A když jdeš při tom druhém nutkání, vyprázdnis se znova?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
6.6.20 15:10
@bublinek píše:
A když jdeš při tom druhém nutkání, vyprázdnis se znova?

Ne je to jen pocit :rolling_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
6.6.20 15:15
@zzzeruva píše:
Ahoj vsem,
chtela bych vedet vas nazor na muj problem.Kdyz jdu na velkou vse probiha v klidu.Pak se jdu umyt a tak do 20min nastane to ze zacnu mit pocit, ze musim zas. A ten pocit trva i treba pul dne.Toto se mi deje, az ted po porodu myslite, zetoto muzou delat hemeroidy? Samo jsemkoukala na internet a tam na me hned vybehlo nedokonale vyprazdneni priznak rakoviny.Tak meto trochu vydesilo. Najde se nekdo kdo to ma stejne??dekuji moc za odpovedi

Může to být pouze ten pocit, ale většinou to jsou pak jen třeba větry, takto to mám ja :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
6.6.20 15:49
@00000000 píše:
Může to být pouze ten pocit, ale většinou to jsou pak jen třeba větry, takto to mám ja :roll:

Jako je fakt kdyz zacnu prdet tak se to uvolni :rolling_eyes: ale ja to mam treba tyden pak treba mesic klid a pak zas..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
6.6.20 15:56
@zzzeruva píše:
Jako je fakt kdyz zacnu prdet tak se to uvolni :rolling_eyes: ale ja to mam treba tyden pak treba mesic klid a pak zas..
:potlesk: vyresene :palec: :lol: :lol: :lol: já to tak taky občas mám, prostě více plynu a po velké se ještě uvolňují dal :oops: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
6.6.20 16:06
@00000000 píše: :potlesk: vyresene :palec: :lol: :lol: :lol: já to tak taky občas mám, prostě více plynu a po velké se ještě uvolňují dal :oops: :lol: :lol: :lol:

Dekuji za uklidneni :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
6.6.20 16:12
@zzzeruva píše:
Dekuji za uklidneni :kytka:
:kytka: :kytka: není za co, mám to často, tak mě jen tesi, že v tom nejsem sama :roll:
Ono o těhle věcech se mluví špatně, je to takové trapnejsi tema, ale určitě to je ok. :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
6.6.20 17:30
@00000000 píše: :kytka: :kytka: není za co, mám to často, tak mě jen tesi, že v tom nejsem sama :roll:
Ono o těhle věcech se mluví špatně, je to takové trapnejsi tema, ale určitě to je ok. :mavam:

Prave, ale uz jsem byla zoufala co to je :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
6.6.20 19:52

Když jsem měla tento problém, bylo to z důvodu polypu ve střevech. Po odstranění polypu se mi to už nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
6.6.20 22:08
@Jakaku píše:
Když jsem měla tento problém, bylo to z důvodu polypu ve střevech. Po odstranění polypu se mi to už nestalo.

Takze kolono pocitam? :roll:.Ja jdu ted na proktologii tak uvidime…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
7.6.20 07:27

Jojo, bohužel kolono:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
7.6.20 08:52
@Jakaku píše:
Jojo, bohužel kolono:-(

A mela jste i jine priznaky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
7.6.20 20:14

Měla jsem kromě toho občas hlen ve stolici. Ale jinak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama