Pocity po revizi

191
8.8.11 19:23

Pocity po revizi

Ahoj holky,
dnes jsem byla na revizi :cry: 6+5 a jsem pořád KO. mám pořád pocit slabosti. je to normální stav?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7213
8.8.11 19:31

pocit psychicky,ci fyzicky?nevim jak to myslis…

ja byla na revizi v 10tt na konci minuleho leta,takze chapu co tak asi myslis… :-?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
8.8.11 19:33

Fyzicky, psychicky jsem už na dně dlouho :-(. Ale fyzicky úplně unavená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50725
8.8.11 19:42

Tak spi a odpočívej… Já myslím, že po narkóze to může být :nevim: Nepamatuju si, že bych byla nějak extrémně slabá, ale zas že bych mohla skály lámat, to ne. A jestli jsi na tom už dýl špatně psychicky, tak to mohlo na tebe padnout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10849
8.8.11 19:44

když jsi byla dneska na revizi, tka je to úplně normální- revize je zásah do organismu, i ztráta krve, narkóza, žádný med. odpočívej.
pa
har.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
8.8.11 19:52

jojo,fyzicky se z toho dostanes brzo,ale psychicky se v tom budes nejakou dobu babrat,nehorsi je premyslet nad tim proc se to stalo zrozna tobe,proc to a proc ono…nemysli co bylo,ale jdi dal…

pokud neco bylo spatne,tak bud rada,ze se to vyresilo tak brzo,nez trebas 16tt a pozdejs kdy dite citis…,to mi rikavala kamaradka a je to pravda…

drz se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25427
8.8.11 20:42

Nik, revize je vlastně operace tak proto se člověk necítí dobře. To tě za pár dní přejde, ale psychicky je to daleko horší se s tím vyrovnat.
Ale mě rovnou doktoři říkali, když jsem byla na revizi, že většina potratů v 1. trimestru je kvůli tomu, že je plod špatný a byl by těžce postižený. Buďme rádi, že to za nás příroda vyřešila sama a nemusely jsme to po testech řešit my, zda nechat nebo dát pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9941
8.8.11 20:50

jj taky jsem se to snažila tak brát. Já něla ZP v sprnu 2009 na rozhraní 12 a 13.tt, kdy už jsem si začínala myslet, že už bude všechno ok, taky už to na mě bylo vidět, takže pak bylo drbů po dědině :roll: přes noc si mě nechali ve špitále pro jistotu a byla jsem na pokoji sama a z otevřeného okna slyšela z ´patra na demnou plakat novorozeňátka-tak si asi umíte představit, jak mi bylo. Skoro celou noc jsem prořvala a ptala se sama sebe, proč zrovna já, co jsem udělala špatně apod…překvapilo mě, když mi dr. na příjmu říkal, že takhle skončí až 40% těhotenství-tehdy se mi to zdálo neuvěřitelně moc-dokud se nic nestane, tak člověka ani nenapadne, že by to opravdu mohlo být tak časté a že by se vůbec mohlo něco stát. Když otěhotníte, každá z nás tak nějak automaticky bere, že všechno bude jak má. A eď tomu dr. dávám za pravdu a jak tak kolem sebe vidím a slyším, tak to bohužel asi opravdu tak vysoké číslo bude.
Jak píšou holky-je to zásah do organizmu, jedna samotný zákrok, jednak hormonální výkyvy-prostě jsi byla těhotná a najednou nejsi a tělo se snaží vrátit do normálu…vyplač se, bez toho to samozřejmě asi nejde, ale potom se snaž opravdu jít dál. Pokud se v tom budeš babrat, dál se nedostaneš. Jak tu někdo psal-pokud mělo být něco špatně, je lepší, když se to vyřešilo takhle brzy, i když to samozřejmě bolí. Tohle jsem si říkala i já-než mít nějaké postižené a celý život nemocné dítě, které by se jen trápilo a nic z toho života nemělo a my se trápili s ním…asi to tak ta příroda má prostě zařízené. Mojí sestřenici teď umřelo miminko těsně před porodem-to je teprve neštěstí, až měli všechno zařízené v nově postaveném domě, chtěli zařizovat pokojíček…teď je u rodičů a není schopná se do toho domu ani vrátit a manžel jezdí denně sem za ní :-?
Držím palečky, ať se z toho brzo dostaneš. Mně už to dneska připadá jen jako zlý sen. Ale dost dlouho jsem si říkala, že už bych teď měla roční dítko. Ve stejnou dobu měla termín i jiná holka z dědiny, tak když jsem ji potkávala,tak jsem jí trošku záviděla :oops: a nakonec už mám taky druhé dítko, na které jsem měla termín jen o čtyři dny dřív, než na to, co jsem potratila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
865
9.8.11 08:40
nik11 píše:
Ahoj holky,
dnes jsem byla na revizi :cry: 6+5 a jsem pořád KO. mám pořád pocit slabosti. je to normální stav?

No, já byla na revizi před 11 dny a slabá jsem se necítila. Ale je možný, že na tebe narkóza působí jinak než na mě… každopádně kdyby ti bylo i dnes slabo, tak radši volej doktorovi… než něco zanedbat a pak si to vyčítat… Hlavu vzhůru a drž se. Bude dobře!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat