Pocit, že jsem těhotná :-)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.4.22 13:48

Pocit,ze jsem tehotna.:-)

Ahoj,
predem se omlouvam za anonym, asi jsem totiz blazen. :lol:
Snazime se o miminko, jsem 4.DPO a od vcerejska mam pocit, ze se to povedlo. Prekazi mi bricho, kazdou chvili me v nem dloubne, nad obedem se mi zvedl zaludek, vadi mi guma od kalhot. Vim, ze je to lekarsky nemozne. I kdyby ano, tak to nase mimi nevidi snad ani mikroskop, ale ja se citim, jak kdyz jsem byla se synem ve 2. mesici, proste a jednoduse tehotne. Mel prosim nekdo z vas holky podobne pocity a potom nasel na testu 2 carky? Diky 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65
28.4.22 13:51

Mně napověděla intuice a bylo to tak, takže to klidně možné je. Test je nicméně jistota, držím palce, ať tam ty dvě čárky najdeš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
28.4.22 13:51

:mrgreen: 4DPO nemůžeš mít pocit, že jsi těhotná :mrgreen: ještě dodej, jaký máš těhotenský chutě a zvracíš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29701
28.4.22 13:58

To ještě nemůžeš mít ani zahnízděno, pokud něco cítíš, tak je to spíš vsugerované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8814
28.4.22 13:59

Prej překáží mi břicho :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
28.4.22 14:02

@mackA159 a jsou mi tesny dziny :D tak to nevim co to bude v druhym trimestru, kdyz uz ted prekazej dziny. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12793
28.4.22 14:04

Takoty si mohlas něco sníst co ti neselo a seš prostě nafouklá a něco se ti tam děje.. kaqždopádně stejně i kdyny tam ted to vajíčko oplodněné bylo musí se zahnízdit atd… a to holt je ten kámen úrazu… a zda se to udrží…

prostě uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
28.4.22 14:27

Síla sugesce. Asi jsi snědla něco nadymaveho, promiň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
28.4.22 15:27

Těhotná být můžeš, o to nic. Ale příznaky jako takové 4DPO fakt nejsou. Může to být sugesce nebo klidně brzký PMS. Uvidíš v termínu MS, nic lepšího než čekat ti stejně nikdo neporadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6264
28.4.22 15:38

Tohle všechno dělá progesteron, který se začne po ovulaci vyplavovat do těla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43787
28.4.22 15:40

Zaražené prdy. Když spolu spíte bez ochrany, je možné, že jsi 4 dny po oplodnění. Nebo taky ne-e.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5254
28.4.22 15:56

Tak těhotná být můžeš, co by ne, ale na zvedání žaludku a tlačení gumy je opravdu brzy.
To potenciální mimi ještě není ani ve stadiu blastocysty a nachází se vejcovodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
28.4.22 16:00
@Anonymní píše:
Ahoj,

Asi jsi, no. :lol: Já to tak měla-neměla - proč? Protože u mě je fakt PMS úplně stejné tzv. příznaky těhu. Nicméně žádné dloubání jsem teda necítila do 7. měsíce - teda pokud pominu větry. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26397
28.4.22 16:41
@Anonymní píše:
Ahoj,
Snazime se o miminko, jsem 4.DPO a od vcerejska mam pocit, ze se to povedlo. Prekazi mi bricho, kazdou chvili me v nem dloubne, nad obedem se mi zvedl zaludek, vadi mi guma od kalhot. Vim, ze je to lekarsky nemozne. I kdyby ano, tak to nase mimi nevidi snad ani mikroskop, ale ja se citim, jak kdyz jsem byla se synem ve 2. mesici, proste a jednoduse tehotne. Mel prosim nekdo z vas holky podobne pocity a potom nasel na testu 2 carky? Diky 8)

Mno jasně, dneska dloube a pozítří se narodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
28.4.22 18:55

Kopání už jsi cítila? Hodně citlivé ženy to prý cítí dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat