Počkat ještě nebo ne?

Anonymní
25.5.18 18:05

Počkat ještě nebo ne?

Ahoj :mavam: poslední 2-3 týdny je mi z ničeho nic zle. Návaly horka, pořád bych spala, pořád bych jedla i když to se teď mění..miluju kofolu poslední dobou ji nemůžu ani cítit, měla jsem průjem, i jsem zvracela..co nechápu je to že beru prášky..A jedine kdy by mohly selhat je právě průjem před tím. Přítel se do mě udělá pokaždé a denně. Hlavně v pondělí jsem vzala poslední prášek před pauzou a stále mi nedorazila menstruace..myslíte že bych mohla být těhotná? Test plánuju pokud se nedostaví menstruace do pondělí. Pak i návštěvu sve lékařky. Anonym protože to nemusí nikdo vědět. :roll: Přítel mo řekl že by byl i rád. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25.5.18 18:06

Při průjmu a zvracení se máš u brání HA chránit i jinak, ale to je napsané v přívalovém letáku, může to být i stresem, v pondělí zkuste test a uvidíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
25.5.18 18:06

Makám na tom…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
25.5.18 18:08

@radkka ses nejlepsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
25.5.18 18:08

@Kristyna.Vechtova Přívalový leták.. :lol: :lol: Dlouho mě překlep tak nerozesmál, moc děkuji!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
25.5.18 18:09
@TeSudička píše:
@radkka ses nejlepsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oooo, díky, díky. A sluší mi to, viď? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.18 18:09

@nedline no joo prudí mě tu 18m synátor a mobil si píše co chce :lol: ale tak aspoň jsem někomu zlepšila den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.18 18:10

Tak mám právě teď trochu krev..takže je asi po problému. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Doe_Jane
25.5.18 18:11

:mrgreen: :mrgreen: z toho mám taky přívaly… holky, jste super, sranda tady :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
703
25.5.18 18:13
@Kristyna.Vechtova píše:
@nedline no joo prudí mě tu 18m synátor a mobil si píše co chce :lol: ale tak aspoň jsem někomu zlepšila den :)

Joo však v pohodě, to se stane každému, ale mě to den hned zlepšilo. :mrgreen: :mrgreen:

@Doe_Jane píše: :mrgreen: :mrgreen: z toho mám taky přívaly… holky, jste super, sranda tady :mrgreen: :mrgreen:

Joo že!! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.18 18:14

@nedline tak to jsem ráda :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
25.5.18 18:24
@radkka píše:
Oooo, díky, díky. A sluší mi to, viď? :mrgreen:

To jo! Vis, ze vypadas trochu jak Bohdalka? Ale jenom trochu, tobe to slusi vic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6909
25.5.18 18:25
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
25.5.18 19:53
@Anonymní píše:
Tak mám právě teď trochu krev..takže je asi po problému. :lol:

No vzhledem k tomu, že jsi zase začala brát prášky, tak se to nemusí rozjet. Zase se dopuješ hormonama. Ten test si stejně pro sichr udělej. Když nečteš příbalák.. A radši ještě za měsíc… A jestli si nepřečteš ten příbalák, tak další měsíc taky. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
25.5.18 20:59
@Anonymní píše:
Tak mám právě teď trochu krev..takže je asi po problému. :lol:

Nemusi. Ja v prvnim tehu krvacela. Udelej si test

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...