Podání výpovědi poštou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tatsu92
Nováček 10 příspěvků 18.04.19 08:16
Podání výpovědi poštou

Zdravím, mám problém s výpovědí. V červnu mi končí rodičovská a já potřebuji rozvázat pracovní poměr se stávajícím zaměstnavatelem. Posílala jsem mu výpověď na dohodu dvakrát doporučeně poštou, ale dneska mi zrovna z pošty psali, že to opět nikdo nepřevzal a posílají mi to zpátky. Nevím co mám dělat. Osobnímu kontaktu jsem se chtěla pokud možno vyhnout, jelikož při odchodu na mateřskou mě a ještě jedné kolegyni vyhrožoval soudem a neskutečně vyváděl. Poradíte prosím? Nevíte jestli to jde nějak vyřešit? :(

Reakce:
Lalelale
Závislačka 4465 příspěvků 18.04.19 08:38

@Tatsu92 poslala bych mail na ofiko adresu z webu firmy, a sef do kopie. A hned máš dukaz o tom, žes výpověď poslala. Ale já bych tam klidně zašla, kdyby mi začal vyhrožovat, privolala bych policii. A to by on určitě nechtěl. Jo ale v mailu musíš mít el podpis.

Příspěvek upraven 18.04.19 v 08:41

Bubla_Bučková
Kelišová 6307 příspěvků 18.04.19 08:40

Tak bude rád, že vás nemusí už řešit ne? :nevim: nebo ať se tebou někdo jde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 08:40

A co poslat mailem? Poslat scan do přílohy a do textu napsat, že je to posíláno zároveň v originálu písemnou formou Českou poštou, že opakovaně nepřevzali. Poslat to na personální, tvého šéfa - prostě minimálně dva lidi, ať máš důkaz. Poštou také posílat minimálně s dodejkou, ať máš i případně důkat, že to nikdo fakt nepřevzal. Já se také chtěla vyhnout osobnímu kontaktu a takto jsem to řešila :)

Tatsu92
Nováček 10 příspěvků 18.04.19 08:58

On personální asi ani nemá. Má tři prodejny ve třech městech, já to posílala na tu, která je vedená jako ústředí. Já ani nevím jestli má svojí účetní, protože ta jeho skončila chvíli po mě a pak měl snad jen nějakou externí. Jedině to zkusit přes ten e-mail. Nevím jestli se nemám dojít poptat někam na úřad. Že já hloupá u něj nastoupila, mě varovali už na pracáku, ale bylo to moje první zaměstnání po škole :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 09:08

No za mne bych nedoporučovala se ptát na úřadě, ale spíš případně právníka. Mne vždycky na úřadě řekli totální nesmysl, který by mi akorát způsobil problémy a ještě byli „velmi příjemní“… S prominutím jsou tam zvyklí na svoji rutinní činnost a takovým dotazem je akorát rozhodíš :D

Anonymní z 8,40

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66062 příspěvků 18.04.19 09:10

@Tatsu92 Tak hlavne vypoved na dohodu je blbost, bud je dohoda nebo výpověď s 2 měsíční výpověďni lhutou. A na dohodu celkem logicky potrebujes jeho podpis.

Halamka
Závislačka 4013 příspěvků 18.04.19 09:11

Nejsem až tak znalá, ale k výpovědi dohodou je nutný souhlas obou stran. Něco jiného by bylo výpověď s dvouměsíční výpovědní lhůtou. Takže bych napsala výpověď s dvouměsíční lhůtou, což by ti mohlo vyjít akorát na konec mateřské a bez rozpaků bych mu ji donesla k podpisu.

sagina
Echt Kelišová 7947 příspěvků 18.04.19 19:00
@Lalelale píše:
@Tatsu92 poslala bych mail na ofiko adresu z webu firmy, a sef do kopie. A hned máš dukaz o tom, žes výpověď poslala.

no nevím, §337, odst. 2 zákoníku práce:

Jestliže s tím zaměstnavatel souhlasí, může zaměstnanec doručit písemnost určenou zaměstnavateli prostřednictvím sítě nebo služby elektronických komunikací na elektronickou adresu, kterou zaměstnavatel pro tento účel zaměstnanci oznámil; písemnost určená zaměstnavateli musí být podepsána uznávaným elektronickým podpisem zaměstnance95).

čili z toho mi vyplývá, že pokud se tazatelka předem se zaměstnavatelem nedomluvila na elektronickém předávání dokumentů, tak výpověď nemůže takto podat.

já bych tam zajela osobně. však pokud byla tazatelka teď několik let doma, tak proč by mělo zaměstnavateli vadit, že k němu už nechce nastoupit? klidně bych i preventivně zmínila věčně nemocné děti, kvůli kterým se fakt vrátit nemůžu, protože i tak bych byla víc doma na ošetřovačce, než v práci a to by bylo, aby nepodepsal dohodu :mrgreen: protože na výpověď už je celkem pozdě, výpovědní doba by končila k poslednímu červnu, což jestli rodičovská dovolená končí už v průběhu měsíce, tak by nevycházelo.

Lalelale
Závislačka 4465 příspěvků 18.04.19 19:02

@sagina já v několika zdrojích našla, že pokud tam je elektronický podpis, tak výpověd je braná jako platná. Ale osobně jsem hodně opatrná a vždycky jsem trvala na tom, aby mi příslušná osoba výpověd okamžitě podepsala. Vzpomínám si, že v okolí zaměstnavatel na pár lidí zkoušel triky jako „jo jasný já to podepíšu příští měsíc, ale samozřejmě to budeme brát jako podané dneska“ a pak se tvářil, že o žádné výpovědi nikdy nic neslyšel

Monchichik
Echt Kelišová 8287 příspěvků 18.04.19 19:46

Co je výpověď na dohodu? To neexistuje, ne? Buď je to jedno nebo druhé…A nemáte tam nějakou podatelnu nebo sekretářku, které bys to předala a ona ti jen potvrdila převzetí?

Váš příspěvek
Reklama