Podezření na bití psa u sousedů

Anonymní
3.8.21 12:20

Podezření na bití psa u sousedů

Ahojky holky, obracím se na vás pro radu jelikož nevím jak zakročit.
Dam to raději anonymně jelikož paní ma dvě děti a náhoda je blbec :/

Nedávno se přistěhovali nový sousedé, spíše je doma pouze slečna a dvě děti. Se štěnětem, je logické ze stěně potřebuje více pozornosti a také chůze ven. Sama jsem par psu vychovala. Jenže stěně je dost hravé a ma rádo lidi, tudíž na lidi skáče a chce je vítat. Tady začíná problém, slečna místo aby pejska normálně usměrňila je na nej agresivní a zla. Minule s nim tak skubla na voditku ze pes schytal druhou o stěnu baráku. Kdykoliv je vidím a nejen já (i sousedé) vyhýbáme se - a to kvůli pejskovi aby nás nechtěl vítat a pani agresivně nezakrocila. Pes i když jde z procházky domu počura se strachy po celém baráku, za to je na nej taky nastvana a zla a pes se boji. Řešili jsme zde, zda nějak zakročit ale nevíme když nemam důkaz a stěně já mazlive zda to projde s pani řeči není a mě trhá uši kdykoliv slyším stěně naříkat, nevím zda radosti nebo pravé dostává na zadek.

Proto se chci zeptat, zda jste někdo byl v podobný situaci a nějak jste zakročil? Či dá se to někam nahlásit ale aby vážně se něco událo? Je to kříženec staffa a bojím se aby třeba na úkor pardon ale deb*lu z nej nevyrostl agresivní pejsek, zatím je to mazlive štěňátko které je vidět ze se boji vlastních pánu.

Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8459
3.8.21 12:25

Mas to samej divnej preklep. Nejspis nenadelas nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2263
3.8.21 12:25

Zkuste to chování natočit a poslat třeba i anonymně na ochranu zvířat a oni vám už třeba napíšou, že to budou řešit a ať jim řeknete adresu kde se tak děje atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
3.8.21 12:30

Bohužel pokud mu neprovadeji kdo ví co a nemáš důkazy, není šance s tím něco dělat. Však některé kruté případy týrání konci max. podmínkou a odebrání psa. Tohle nikdo řešit nebude. Ale když vidím, jak se někteří lidi chovají ke svým psům a rádoby je „vychovavaji“, tak se mi otevírá kudla v kapse a skočila bych po nich. Takhle bych paní možná upozornila, že se k steneti chovat nemuze, treba přestane aspon takhle před lidmi a zamysli se nad sebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15207
3.8.21 12:32

A reklas ji to nekdy?

Kdyz neco takoveho vidim, tak proste zticha nejsem.
Vetsinou se lidi tvari nastvane, ale pamatuju jednu holcinu, co se pak zacla ptat a nechala si poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9965
3.8.21 12:34

Píšeš slečna a dvě děti…kde mají rodiče??já tomu nějak nerozumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6726
3.8.21 12:36

Zkus si s ženskou promluvit po dobrém, jestli nechce poradit jak psa vychovávat, využila bych příležitost až se potkate a bude pejsek skákat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13285
3.8.21 12:37

Lidi si někdy pořizují zvíře, aby si na něm snad hojili nějaké své komplexy. Že si plno lidí pořídí psa a vůbec nechápe a nerozumí tomu, co to obnáší, to je jedna věc. Ale někteří si snad fakt vybíjejí nějakou svou zlost, a to nejen na psech, ale někdy i třeba na dětech, neboli na těch, kteří jim to nemají jak vrátit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
3.8.21 12:38

Něco bych jí řekla. Víc s tím asi nezmůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
3.8.21 12:38

1. Rekla bych ji, ze jestli s tim neprestane, tak aby se nedivila, ze taky jednu schyta.
2. Natocila bych to, co nejvic materialu.
3. Pak bych ten material nekam poslala, ale kam..? Ja jsem takhle dala podnet na krajskou veterinarni spravu na naseho souseda, ktery taky mlatil pejska a nejen ze mu komisar rekl, kdo to byl (i kdyz jsem vyslovne zakazala to rict ze strachu ze souseda), ale pry zadne pochybeni. To, ze pejsek byl vychrtly, ze mu lezly zebra atd, to bylo asi ok.
Takze pak akorat na me ten soused nabehl a vyhrozoval mi, uff, nastesti uz jsou pryc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 12:50

@Tarjei za překlepy se omlouvám :zed:

@Annabela11 - ta slečna má dvě děti, je v celku mlada, sousedé tvrdí ze si mysli ze bere drogy ale to je domněnka a nechci tvrdiz něco, co nepoznám.

Ano už jsem slečnu parkrat konfrontovala ale slečna se vždy dá se říct urazi nebo se nechce bavit. Proto se ji cely barak spíše už vyhýbá. Poslední pokus o výměnu slov byl i s dalšími lidmi ale ona proste neodpoví, utře louzicky na zemi a jde pryč. (Museli jsme ji i poprosit aby začala pocuranej výtah a chodbu utirat ze to smrdí. Jinak by ji nehlo.

Pokusím se to natočit ale znáte to ne vždy je člověk takto pohotový, kor když já mam většinou na ruce ještě svého psa a snazim se reagovat na vzniklou situaci. Napadl mě i anonym na ochranu zvířat, ale někdo mi říkal ze bez důkazu nic nezmůžu :think:

@Kacatko1986 - no prave bych byla nerada zmíněna. Celkově nemam rada problémy, a to ještě mezi sousedy.

• Citovat
  • Nahlásit
15207
3.8.21 12:56
@Anonymní píše:
@Tarjei za překlepy se omlouvám :zed:

@Annabela11 - ta slečna má dvě děti, je v celku mlada, sousedé tvrdí ze si mysli ze bere drogy ale to je domněnka a nechci tvrdiz něco, co nepoznám.

Ano už jsem slečnu parkrat konfrontovala ale slečna se vždy dá se říct urazi nebo se nechce bavit. Proto se ji cely barak spíše už vyhýbá. Poslední pokus o výměnu slov byl i s dalšími lidmi ale ona proste neodpoví, utře louzicky na zemi a jde pryč. (Museli jsme ji i poprosit aby začala pocuranej výtah a chodbu utirat ze to smrdí. Jinak by ji nehlo.

Pokusím se to natočit ale znáte to ne vždy je člověk takto pohotový, kor když já mam většinou na ruce ještě svého psa a snazim se reagovat na vzniklou situaci. Napadl mě i anonym na ochranu zvířat, ale někdo mi říkal ze bez důkazu nic nezmůžu :think:

@Kacatko1986 - no prave bych byla nerada zmíněna. Celkově nemam rada problémy, a to ještě mezi sousedy.

Zkus ji po dobrem nabidnout, jestli nechce poradit s vychovou.

Jinak bohuzel zadne dovolani neni. Ani s dukazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
3.8.21 12:56
@Anonymní píše:
@Tarjei za překlepy se omlouvám :zed:

No tak asi nezbývá nic jiného než se domluvit se sousedy, abyste dali společně dohromady nějaké důkazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 13:17

Myslím ze všichni v baráku se pokusím s tím něco udelat. Napadlo mě zda jen někdo, někdy neřešil něco podobného.

Pokusím se nějak zakročit a dam vám vědět, každopádně vám moc všem děkuji za čas :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
717
3.8.21 13:28

A jak víš, že se pocurava zrovna strachy? Štěňata než se naučí tak čůrají všude možně i po chodbách než dojdou ven..? Bohužel si myslím, že i kdybys něco natočila tak to nebude stačit na to, aby se vůbec někdo zajímal, natož aby padl nějaký trest! Když už se Teda potvrdí že někdo týrá zvíře tak ty „tresty“ jsou směšné, spíš nijaké :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat