Podivné chování dcery

26.3.16 12:11

podivné chování dcery

Ahoj, dcera ma posledni dobou podivné chování např. lehne si na panenku a hybe se,, jako při sexu". Podotykam, ze při sexu nas nikdy nevidela. Mate nekdi podobnou zkusenost a jak to odnaucit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26205
26.3.16 12:14
@lucinka.77 píše:
Ahoj, dcera ma posledni dobou podivné chování např. lehne si na panenku a hybe se,, jako při sexu". Podotykam, ze při sexu nas nikdy nevidela. Mate nekdi podobnou zkusenost a jak to odnaucit?

Kolik je dceři let? Asi bych neodnaučovala, spíš se snažila vysvětlit, že se dělá v soukromí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22290
26.3.16 12:16
@lucinka.77 píše:

Někde to vidět musela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
26.3.16 12:18

Kolik jí je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.16 12:19

Dceri je 21mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
26.3.16 12:27

@lucinka.77 Já myslím, že je to úplně normální. To děti prostě dělají. Syn si taky lehá na polštář nebo na velkého plyšáka a dělá pohyby jako u sexu. Asi to máme v sobě od mala. Jo a syn má také 21 měs. a dělá to už dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohlazeni
26.3.16 12:28

Jee, normalne muchla panenku, delaj to snad vsechny deti. :kytka: Moje mala ma v oblibe lehnout si na takoveho velikyho psa, vysrcit nahej zadek a kroutit s nim :mrgreen:. Nehledej v tom hned „divne chovani".

• Nahlásit
  • Citovat
pohlazeni
26.3.16 12:29
@hanka.br. píše:
Někde to vidět musela.

Nase to dela taky- a ne, fakt to nikde nevidela. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
16409
26.3.16 12:30
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
26.3.16 12:31
@hanka.br. píše:
Někde to vidět musela.

To není pravda. Moje dcera se tře o hračku nebo něco cca od čtyř let, nesouvisí to v žádném případě s tím, že by „něco“ viděla. Prý je jí to příjemné. A od spousty známých vím, že je to u dětí běžné. Jen se jim musí vysvětlit, že se to nedělá mezi lidmi. Občas jsme měly dost „husté“ období, kdy kdykoliv jsem odešla z místnosti, odvrátila zrak…už ležela na bříšku. Sem tam jsem na ni už vyjela, dost mě to přivádělo do rozpaků, že prakticky pořád i za bílého dne.. :roll: postupně to trochu ustoupilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.16 12:35

Dobre, tak to jste me uklidnili ze je to normalni :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9165
26.3.16 12:42
@lucinka.77 píše:
Dceri je 21mesicu

V klidu, mám v okolí 17ti měsíční holčičku a pravidelně bere velkého plyšového medvěda (stejně velikého jako je ona) a „jede“ :oops: jednou to předvedla i na mně, měla jsem jí na posazenou na klíně čelem ke mně a malá na mě začala skákat :oops: :nevim: neřeším, věřím, že to přejde :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohlazeni
26.3.16 12:44
@IWINN píše:
To není pravda. Moje dcera se tře o hračku nebo něco cca od čtyř let, nesouvisí to v žádném případě s tím, že by „něco“ viděla. Prý je jí to příjemné. A od spousty známých vím, že je to u dětí běžné. Jen se jim musí vysvětlit, že se to nedělá mezi lidmi. Občas jsme měly dost „husté“ období, kdy kdykoliv jsem odešla z místnosti, odvrátila zrak…už ležela na bříšku. Sem tam jsem na ni už vyjela, dost mě to přivádělo do rozpaků, že prakticky pořád i za bílého dne.. :roll: postupně to trochu ustoupilo.

Ja bych rekla, ze je rozdil, kdyz se otira ctyrlete dite a 21 m. Myslim, ze ta sexualita je u ctyrletaka intenzivneji zastoupena.

• Nahlásit
  • Citovat
8269
26.3.16 12:45

Normálně objevila masturbaci, to se některým podaří už takhle brzy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.16 13:05

Naše si taky občas dělá dobře. Začala okolo 2 roku, jednu dobu to bylo dost intenzivní. Teď je jí 4,5 a dělá to minimálně.
Vysvětlila jsem jí, že to nevadí, ale musí být sama. Vyditelně hned pochopila, protože se stydí.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama