Podolí - formulář do prenatální poradny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 02.03.17 15:37
Podolí - formulář do prenatální

Holky, kdo jste nedávno rodil v Podolí, poraďte mi. Mám si do Prenatální poradny přinést vyplněný formulář o rodinné zdravotní anamnéze a já to bohajeho na těch jejich stránkách nemůžu najít, abych si to vytiskla s sebou :-(

Reakce:

Zdeni86
Kecalka 222 příspěvků 02.03.17 17:01

Ja tam rodila v lednu. Ale po me tam nikdo nic takoveho nechtel 8o prinesla jsem jen vyplnene informovane souhlasy, ktere mi dali, kdyz jsem tam byla poprve a jinak si tam vse zapisovali se mnou.

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 02.03.17 17:07
@Zdeni86 píše:
Ja tam rodila v lednu. Ale po me tam nikdo nic takoveho nechtel 8o prinesla jsem jen vyplnene informovane souhlasy, ktere mi dali, kdyz jsem tam byla poprve a jinak si tam vse zapisovali se mnou.

Oni mi prave rekli, ze jestli to chci urychlit a nestravit tam mladi tak at to donesu uz vyplnene. Ale kam ten formular na webu zahrabali fakt netusim…

Bugaboo
Závislačka 2780 příspěvků 18 inzerátů 02.03.17 17:15

Pred tydnem jsem byla v poradne poprve, dali mi haldu souhlasu na prostudovani a vyplneni doma a anamnezu, tu jsem vyplnila tam a pak si te tam vezmou sestricky, trvalo to asi 45min, vse odznova do PC vyplnuji, protoze se tim pak uz nezdrzuje doktor a vse rovnou na kontrole vidi, s tebou pak uz jen resi vysetreni… ten formular je kratky, to je do 10min vyplnene, staci az tam, stejne se furt na neco strasne ceka, co zmenili tyhle administrativni postupy:-)

janisska
Závislačka 3024 příspěvků 02.03.17 17:26

No a nakonec stejne prijedete rodit a v kontracich vzpominate, kdo ma v rodině vysoký tlak, srdeční potíže apod. :lol: a to jsem tam uz jednou rodila, byla tam na pohotovosti, po druhem velkém utz tam chodila mesic tyden co tyden, a pak chodila do poradny o tyden dyl…stejne jsem vše znovu diktovala na přijmu… :nevim:

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 02.03.17 18:57

@Bugaboo
Diky :palec: Tak ja to necham byt…a vezmu si s sebou teda nejakou bichli do cekarny…

Bugaboo
Závislačka 2780 příspěvků 18 inzerátů 02.03.17 20:12

@Berenikee to ano, pokud je to spojene s kontrolou, minuly tyden 4h, predevcirem jsem tam trcela 3h i s monitorem, nez me doktor vzal na kontrolu… oni totiz na recepci davaji prukazky pro jednotlive doktory od pacientek na sebe, sestrickaue pak vyzvedne, ale tak, ze ten, co dosel prvni, je az dole… takze nez se clovek dostane na radu, stravi tam snad i porod, jeste, ze je tam hned kantyna:-):-):-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >