Podpora libida

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23
26.5.22 12:44

Podpora libida

Ahoj,
mám problémy s nízkým libidem a bylo mi doporučeno zkusit nějaké speciální kořeněné čaje. Znáte někdo nějaké čaje, které byste mohli doporučit?
Případně pokud znáte i jiné doplňky na podporu libida, budu ráda za tipy :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
744
26.5.22 12:52

Není to po lécích? Někdy antikoncepce tohle způsobí, psychofarmaka, sedativa, užíváte trvale nějaké léky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
26.5.22 13:55

Prý je na to dobrý kotvičník. Ale doporučuje se spíše mužům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
26.5.22 13:58
@misa.zizla píše:
Ahoj,
mám problémy s nízkým libidem a bylo mi doporučeno zkusit nějaké speciální kořeněné čaje. Znáte někdo nějaké čaje, které byste mohli doporučit?
Případně pokud znáte i jiné doplňky na podporu libida, budu ráda za tipy :andel:

Podle mě je to u ženy v hlavě. A na to asi čaj nezabere. Spíš jako placebo. V ostatních oblastech v životě se ti daří?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
26.5.22 21:07

@jejjej žádné léky, antikoncepci neberu, mám to psychicky. Čaje jsem chtěla jen na podporu

@Russet je to psychicky, chodím k psycholožce a léčím se s tím. Čaj mi doporučila jen jako doplněk.

@Tynk děkuji, zkusím si o tom něco vyhledat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
26.5.22 21:12

Maca by měla být na podporu libida.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.6.22 12:09

O kotvičníku jsem uz také slyšela, ale vyzkoušeno nemám. Mám dobré zkušenosti s čajem Dračí síla s ženšenem od Valdemara Grešíka, dá se to koupit i jako kapky. Ale pomáhá jen když nejsem moc unavená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat