Podpora po PPM

7
15.6.20 21:56

Podpora po PPM

Dobrý večer všem :)

Chtěla jsem se zeptat, zda někdo neví jestli vzniká nárok na podporu když mi bude končit PPM(Mateřská). Jestli to jde, nebo budu muset přejít hned na rodičák?

Děkuji za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12901
15.6.20 22:04

@Pajina28 jakou podporu? Po PPM se nastupuje buď na „dovolenou“ v práci nebo na rodičák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59704
15.6.20 22:06

@Pajina28 jaká podpora? Rodicak, neasi.. Co jiného bys chtěla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2640
15.6.20 22:14

Tady zase někdo chce něco vyšpekulovat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72381
15.6.20 22:15

@Pajina28 No pokud ti ted nekdy skoncil pracovní pomer, tak narok mit budeš, ale pocitej s tim, ze te mohou schvalne prudit mnozstvim schuzek a pohovoru. A uprimne, ani bych se jim nedivila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2450
15.6.20 22:26

@Pajina28 Po mateřské nastupuješ na rodičák, max můžeš vybrat dovču v práci. Po rodičáku nastupuješ do práce a potomek do školky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4434
15.6.20 22:54

To by mě zajimalo co by ti na to na pracaku řekli. Fakt co někteří ještě nevymysli aby si nahrabali :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72381
15.6.20 23:09

@JancaS84 Rict by nemohli nic, jen by ji mohli posilat po pohovorech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
16.6.20 05:36

Nic k vymýšlení na tom není. Dočetla jsem se, že po rodičáku se nastupuje na podporu. Zatím o tom nic nevím proto sem se zeptala jestli to je i po mateřské dovolené. Absolutně nevím co je na tom špatného že se člověk zeptá jestli neco takového může dostat, když to ma ODPRACOVANÉ. Nebo sem měla odmítnout i PPM jen abych nenahrabovala? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4434
16.6.20 05:56

Ano po rodicaku mas narok na podporu pokud nesezenes praci. Na mateřskou navazuje rodičovský příspěvek, podpora je pro ty co hledají práci, takže pokud práci nehledás tak ano vymyslíš jak si nahrabat tečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2450
16.6.20 09:00

Ale na žádné peníze od daňového poplatníka nevzniká nikomu automaticky nárok, když člověk vidí, kolik pak odvede peněz do kasičky státu, nebo kolik můj chlap platí… Podpora není automatické prodloužení dovči po rodičáku, prostě má být nástup do práce a pouze v případě, kdy se to opravdu nedaří, tak pak podpora. Mně třebas přišla doporučenka z ÚP asi za 3 dny od registrace :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4550
16.6.20 10:40
@Pajina28 píše:
Nic k vymýšlení na tom není. Dočetla jsem se, že po rodičáku se nastupuje na podporu. Zatím o tom nic nevím proto sem se zeptala jestli to je i po mateřské dovolené. Absolutně nevím co je na tom špatného že se člověk zeptá jestli neco takového může dostat, když to ma ODPRACOVANÉ. Nebo sem měla odmítnout i PPM jen abych nenahrabovala? :)

Muzete na UP po materske, kdyz vam skoncila smlouva, ale to pocita s tim, ze se aktivne chcete uchazet o praci a budete chodit jak na schuzky na UP tak do zamestnani, kam vas poslou. Pokud chcete byt s ditetem doma, tak zacnete cerpat RP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama