Pohovor, nová práce

3
25.9.20 15:58

Pohovor, nová práce

Ve středu mě čeká pohovor ohledně práce (ošetřovatelka v nemocnici) - bude to má první práce po škole. Jde o to, že toto pracoviště je mi 60km vzdálené od domova a spoje jsou takové, že bych musela na vlak nasednout v půl páté ráno a do práce bych se dostala až v půl deváté - což je prakticky nemožné takhle dojíždět :oops: No, má otázka: Myslíte si, že bude možné se na pohovoru domluvit, že bych nastoupila třeba až od listopadu? Že bych tedy měla měsíc na to, zařídit si bydlení a všechno okolo přímo v onom městě kde chci pracovat? Absolutně netuším, jak to chodí, tak se omlouvám jestli je to stupidní otázka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3397
25.9.20 16:04

Tak zkusit se zeptat a domluvit si muzes na pohovoru co chces :nevim: Otazkou je, jestli ti to neuskodi a nevezmou raději nekoho, kdo bude moct nastoupit hned… To si musis zvazit sama. Jestli o to misto vazne stojis, zkusila bych přinejhorším chvili dojizdet. Nejlepsi by bylo teda asi autem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5314
25.9.20 16:04

Těžko říct jak na to místo spěchají. Nekde počkají klidně i 2 měsíce pokud mají o zaměstnance zájem. Nekde třeba jen 14 dní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5849
25.9.20 16:06

Neni tam ubytovna pro zamestnance? Ja jsem tak fungovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.9.20 16:07

@Pajka89 ono hlavně jde o to, že pracovní doba je od 6.00 do 18.00, takže dorazit do práce v půl deváté je určitě nepřípustné :oops: a auto nemám a bohužel ani mít nebudu, mám zákaz si dělat řidičák kvůli epilepsii :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.9.20 16:08

@alvapinka vím že spoustu nemocnic ubytovny má, jen zrovna tahle je menší, v maličkém městě a ubytovny nemá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
25.9.20 16:11

Nejake personální ubytování tam nemaji? Neznas s nekym z toho mesta nebo blizkeho okoli, u koho by si mohla nouzově prespavat, nez se prestehujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5849
25.9.20 16:11

@Andynkaa zkus se porozhlidnout uz ted, jestli nekdo pronajima, nebo holt vetsi mesto. Mame profese, ktere jsou porad hledane a zadane. Drzim pesti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1530
25.9.20 16:22

@Andynkaa určitě se poptej na to ubytování, můžou třeba pronajímat byty, budou mít přehled. Jinak počkat měsíc mi nepřijde taková hrůza, pokud někdo mění práci, je výpovědní doba 2 měsíce. Držím pěsti a hlavně si nevymýšlej, ničemu to nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1065
26.9.20 18:10

Tak pohovor neznamená, že tě zaměstnají, je to tak 50 na 50,ale pokud jim už teď sdělíš, že máš nějaký problém, asi tě nevezmou, trh práce je neúprosný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5634
26.9.20 18:28

Každý normální zaměstnavatel počítá s dvouměsíční výpovědní lhutou (což se tedy tebe netýká). Když vybírám nové lidi ke mně na oddělení, vždy počítám s tím, že daný člověk nastoupí až za více jak dva měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama