Pohovor u České pošty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NikyNikyNiky15
Povídálka 16 příspěvků 20.05.19 11:20
Pohovor u České pošty

Ahoj všem,
je tu někdo, kdo prošel pohovorem u České pošty? Můžete mi napsat, jak to probíhá?? Mají nějaký specifický otázky?
Ucházím se o místo pokladníka pošty a mám o to místo velký zájem. Tedy pokud to bude takový, jak si já představuji.¨
Bude to můj první pohovor vůbec, tak ani nevím, co od toho mám čekat. Jsem celkem nervózní a na netu jsem nenašla žádnou smysluplnou diskuzi, který by mi pomohla.
Děkuji všem ♥

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
carola
Echt Kelišová 7528 příspěvků 20.05.19 11:27

Ahoj, na poště chybí tolik zaměstnanců, že se žádného pohovoru nemusíš bát. Spíš tě budou prosit, abys k nim nastoupila. Kdysi dávno jsem tam pracovala. Práce mě bavila, ani peníze nebyly nejhorší, ale vadilo mi to nucení prodávat finanční produkty.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 20.05.19 11:28

Doporucuji spise aby sis nasla lepsi praci ;) i pokladnik musi zakaznikum „cpat“ produkty a podle toho kolik toho proda, tak ma premie :roll: jinak pohovor jako takovy je skoro vsude stejny - proc nase spolecnost, proc bychom meli vzit zrovna Vas, muzou se ptat na casovou flexibilitu, platovou predstavu apod :kytka: nesmi se Te zeptat, zda mas nebo planujes deti, jsou to diskriminacni otazky ;)

Kriss Tina
Extra třída :D 10626 příspěvků 20.05.19 11:31

Já byla na pohovoru, teda na pozici dorucovetelky, tak nevím jestli bude velký rozdíl. Nejdřív si vzal slovo ten co vedl pohovor, vysvětlil nějaké základní podmínky a pak spíš nechal mě, abych se ptala a zajímala.

NikyNikyNiky15
Povídálka 16 příspěvků 20.05.19 11:32

@Kriss Tina Takže si mám přepravit spíše vlastní otázky, než abych spoléhala na to, že mi všechno řeknou sami od sebe?

Ignácie
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 20.05.19 11:36
@Tazvesnice píše:
Doporucuji spise aby sis nasla lepsi praci ;) i pokladnik musi zakaznikum „cpat“ produkty a podle toho kolik toho proda, tak ma premie :roll: jinak pohovor jako takovy je skoro vsude stejny - proc nase spolecnost, proc bychom meli vzit zrovna Vas, muzou se ptat na casovou flexibilitu, platovou predstavu apod :kytka: nesmi se Te zeptat, zda mas nebo planujes deti, jsou to diskriminacni otazky ;)

Komu cpe pokladník produkty? Doručovatelům?

NikyNikyNiky15
Povídálka 16 příspěvků 20.05.19 11:38
@Ignácie píše:
Komu cpe pokladník produkty? Doručovatelům?

Taky jsem si říkala, ale s pozicí jsem se nikdy nesetkala, takže já jsem radši asi připravená na cokoliv

Kriss Tina
Extra třída :D 10626 příspěvků 20.05.19 11:40

@NikyNikyNiky15 jojo já se ptala jak je to s pracovni dobou, platem, co je přesně náplň práce, jestli musím lidem vnucovat nějaký ty jejich produkty (což třeba sami od sebe vůbec nezminovali), prostě sem se ptala co mě zrovna napadlo v zavyslosti na tom rozhovoru a co mi třeba odpovídal. Prostě tam nepřijít a čekat že oni všechno odžvaní, ale spíš se sama aktivně ptát co a jak a nesedět tam jak němá… Ale oni maj málo lidí, takže berou prakticky každého. Nicméně já sem si po tom pohovoru řekla, že tohle teda dělat nebudu

Ignácie
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 20.05.19 11:42
@NikyNikyNiky15 píše:
Taky jsem si říkala, ale s pozicí jsem se nikdy nesetkala, takže já jsem radši asi připravená na cokoliv

Neboj, na pokladně určitě nejde o produkty. Ale má to o jiné zápory - zodpovědnost za peníze a případné přesčasy, když večer kasa nesedne, tak jak má. A plat- to asi především

NikyNikyNiky15
Povídálka 16 příspěvků 20.05.19 11:45
@Ignácie píše:
Neboj, na pokladně určitě nejde o produkty. Ale má to o jiné zápory - zodpovědnost za peníze a případné přesčasy, když večer kasa nesedne, tak jak má. A plat- to asi především

A nevíte, jaký plat mam očekávat? Žádná sláva to určitě nebude že :))

Kriss Tina
Extra třída :D 10626 příspěvků 20.05.19 11:50

@NikyNikyNiky15 to bude velká bída, na tu dorucovatelku nabídli 17-18 tisic v hrubým, když vezmu tu odpovědnost za peníze co máš, jak je to fyzicky náročný, že máš nepravidelnou pracovní dobu, kde tam klidně můžeš zůstat od rána do večera, tak teda bída. Za stejné peníze si můžu jít odsedet směnu někde za pokladnu a aspoň vím na čem sem.

stinga
Kelišová 7026 příspěvků 20.05.19 12:23

No ty jo :dance: na poště dělají pohovory? Tam by měli stavět slavobránu pro každého, kdo k nich chce jít pracovat :jazyk:

AnnieTRoj
Kecalka 294 příspěvků 20.05.19 12:29

Komu může nabízet produkty ženská v pokladně? Je rozdíl mezi přepážkovou pracovnicí a pokladní. Pokladní mají z řadových nejvyšší mzdu, ale je to vyvážené velkou finanční odpovědností. U nás na poště jsou tři. Střídá se ranní, odpolední a dělená směna. Nevím přesně od kolika do kolika, ale odpolední je do půl osmé.

Ignácie
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 20.05.19 12:44

@NikyNikyNiky15 Plat se odvíjí od velikosti města. Každopádně přesné číslo nevím, ale tipla bych to někde mezi 21- 24 tis. hrubého. Plus příplatky za dělenou směnu a možná i za noční, pokud budeš pracovat ráno před šestou.

Ignácie
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 20.05.19 12:58
@AnnieTRoj píše:
Komu může nabízet produkty ženská v pokladně? Je rozdíl mezi přepážkovou pracovnicí a pokladní. Pokladní mají z řadových nejvyšší mzdu, ale je to vyvážené velkou finanční odpovědností. U nás na poště jsou tři. Střídá se ranní, odpolední a dělená směna. Nevím přesně od kolika do kolika, ale odpolední je do půl osmé.

Mě náhodou pobavila představa, jak nějakého člověka z ulice vlečou securiťáci z pokladny a pokladní mu u toho mává před očima smlouvou o účtu :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama