Pohyby miminek v bříšku

Anonymní
12.2.20 10:31

Pohyby miminek v brisku

Ahoj. Jsem 27tt a cekam dvojcatka. Pphyby citim tak od toho 21tt, obcas to bylo pekne neprijemne. Ale od vcerejska jsem si vsimla, ze je nejaky klid. Necitim zadne pohyby klidne i nekolik hodin a pak ucitim jen tak dve tri male kopnuti a zas dlouho nic. Kdybych necitila zadne pohyby, tak jedu na kontrolu, ale ze se jen obcas ozvou? Jsem prvorodicka, myslela jsem si, ze kdyz uz dvojcata tak pohyby nonstop :lol: le ted me to trosku desi. Stoucham si do bricha a stejne to je prt platne. Z niceho nic se treba vcera ozvali u obeda a fakt jen tak trosicku :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5528
12.2.20 10:33

Pohyby fakt nejsou nonstop, miminka v brichu taky většinu dne prospi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.20 10:35
@JancaS84 píše:
Pohyby fakt nejsou nonstop, miminka v brichu taky většinu dne prospi.

Prave jsem je citila kazdy den a krasne a od vcerejska mi to prijde strasne jine :lol: na kontrolu mam prijit v pondeli, tak snad se rozhoupou

• Citovat
  • Nahlásit
12.2.20 10:38

Ja citim pohyby hlavne vecer, kdyz si jdu lehnout, pres den obcas, kdyz si sednu a asi ho tam trochu zmacknu ;) Zkus si dat neco sladkeho nebo studeneho, to je vetsinou trochu probere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.20 10:39
@Lochnesská příšera píše:
Ja citim pohyby hlavne vecer, kdyz si jdu lehnout, pres den obcas, kdyz si sednu a asi ho tam trochu zmacknu ;) Zkus si dat neco sladkeho nebo studeneho, to je vetsinou trochu probere.

Jdu zkusit, diky :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
747
12.2.20 10:40

Mimča mohou být jinak otočený, třeba ti kopou do zad a nevíš o tom. Pohyby necítím pořád, někdy jsou výraznější a někdy přes den jsou to jen takové slabé ťukance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
12.2.20 10:40

Já tedy čekám jedno a jsem v 25 týdnu, ale hodně záleží na poloze miminka, v tvém případě miminek. Mě se určitě otočila zádíčkama k břichu a kopala jakoby dovnitř, pár dní jsem totiž pohyby skoro necítila. Něco jako ty, párkrát a hodně slabé. Za pár dní, když jsem večer ležela, tak najednou velký stálý tlak okolo pupku a od té doby ji zase cítím dost :) takže hádám že se přetočila. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.20 11:08

Je tak jste me uklidnily :lol: diky :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
21
19.2.20 21:27

Ahoj maminky jsem 24+2 a malyho zatím nějak moc necítím musím být úplně v klidu ležet a nebýt ani nějak moc něčím zaměstnaná a pak cítím jen takový malý dloubani a když si dám ruku na to místo tak je to lehce cítít ale spíš je je jen večer přes den moc ne tak se chci zeptat jestli jste to některá měla podobně tak nějak trochu plasim protože se všude píše že už od 21tt by mělo být miminko cítit a tak a já pořád nějak nic moc tak jestli je malej v pořádku je to první těhotenství a strašně jsem si to přála tak možná trochu plasim no… Jo a ještě když jsem v 21tt na velkém ultrazvuku tak paní dr. říkala že mám placenta ve předu tak jestli to může mít třeba trochu vliv, nevím no… Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
19.2.20 22:02

@Brix45 ta placenta na to bude mít určitě vliv. Taky záleží na poloze miminka. Ke mě když se otočí zádíčkama a kope jakoby dovnitř směrem k mým zádům, tak ji taky cítím míň. Hlavně že cítíš alespoň něco :) a pokud bylo vše na minulém vyšetření v pořádku tak to taky tak bude :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
19.2.20 22:11

@Brix45 je to tou placentou, moc tě nepotěším já malého začala víc cítit až tak ve 32tt, jak už je větší a těžší tak má větší sílu a je to víc cítit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
19.2.20 22:42

@Reny28 tak oni kolem mě všichni říkají jak už mimi cítili pravidelně a tak tak si jen říkám jestli je všechno v pořádku děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
20.2.20 07:31

Já jsem zítra 23 tt a cítím pohyby mi přijde až podivně moc a to bych měla mít placentu podle Dr. na přední stěně. Poslední dny mě to v noci i probudí a nemůžu usnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
20.2.20 18:28

Holky já jsem 17tt všude píší o nějakém simrani Bublani v brisku a já nic necitim. A to jsem hubenour predevcirem jsem byla na kontrole takže jsem klidná. Ale, není to divné?
Malý je ještě o 3dny větší takže Vše je jak má být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
20.2.20 19:21

@elidabeth jo tak bublani a simani to jsem necítila vůbec už potom rovnou takový lehký kopaníčko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama