Pojištění u OZP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 00:13
Pojištění u OZP

Ahoj našla jsem „výzvu“ k zaplacení pojištění na syna asi rok starou a teď dumám jestli je zaplacená jelikož si věci vždy pečlivě zakládám abych věděla že to mám hotové a tohle jsem našla zašramocené za postelí přítel toho je škoda se i ptát jetli to neplatil on prej neví možná jo možná ne.. No žádná upomínka nám do dnes nepřišla.. Tak se chci zeptat posílá vůbec pojišťovna upomínky nebo dělá mrtvého brouka a upozorní až když už je částka zajímavá? docela se děsím ale pro jistotu píši i do pojišťovny zdali vše OK..

Reakce:
veria
Nadpozemská drbna 25012 příspěvků 28.03.19 00:22

Všechny info o nedoplatcich bys měla najít ve svém Vita Kontu na jejich stránkách jestli ho mas aktivován.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 00:30

@veria Do toho jsem se snažila celý večer přihlásit a nijak mě to nepouští.

veria
Nadpozemská drbna 25012 příspěvků 28.03.19 00:32

Je tam ověření přes mobil, asi to nemáš nastavené?

kikikikiki
Nováček 6 příspěvků 28.03.19 00:41

s

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 00:48

@veria
Mě právě před nedávnem odešla ta simkarta jejíž číslo jsem tam měla na tu vitakartu (simkartu jsem měla od dětství o to větší sranda bylo zjištění že je psaná na sestru tudíž ji nemůžu bez jejího souhlasu ( Je v Rakousku a s rodinou se nebaví) znova dostat a používat.
Ach jo když se něco s*re tak pořádně no.. nevíte alespoň jestli posílají ty upomínky poštou nebo sázejí na tu vitakartu (reálně jsme se do toho podívala snad jen jednou při registraci)? nebo ani v tom nemám jistotu? no tak doufám že je to odeslaný jinak se mám těšit asi na mastné sankce co?

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 13988 příspěvků 28.03.19 06:00

Moc nerozumim. To je bezna zdr.pojistovna? Kolik je synovi?

lucynka25
Echt Kelišová 9217 příspěvků 1 inzerát 28.03.19 06:26

Není nic jednoduššího než tam zavolat ;)

Eliiinka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 28.03.19 06:38

Zavolat tam nebo napsat email, kdysi jsem měla nedoplatek a takhle jsem to taky resila a úplně v pohodě, poslali domu papír kolik jsem měla doplatit a byl klid :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 12:12

@Eliiinka
volala jsem vícekrát včera i dneska zvonilo přes půl hodiny a nic.. psala jsem i přes tu podatelnu online ale tedy nevím jak rychle vyřizují asi frmol…

Váš příspěvek
Reklama