Poletíme do Turecka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarkaTerka
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 07:32
Poletíme do Turecka

Dobrý den, měla bych dotaz. Poletíme s malou
14 měsíců do Turecka. Poradíte my, jaké léky vzít s sebou, kdyby měla malá střevní potíže?
A ještě nám začala nedávno zvracet v autě, ale kinedryl prý ještě nesmí, nevíte co by pomohlo?
Děkuji moc za tipy :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Netopýr1
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 15.08.18 07:50

My jsme loni brali enterol, ten smí i takhle malí. Pak kulisek, malej nám den zvracel, tak dostal černý čaj případně Coca colu po lzickach. Letos budeme brát to samý. Na to zvracení po cestě nevím, to bych se zeptala doktorky, jestli by třeba nemohl půlku toho kinedrilu nebo jestli jsou nějaký alternativy.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2036 příspěvků 2 inzeráty 15.08.18 08:21

Davam rok a pul lety uz nejakej cas na delsi cestu do auta ctvrtku kinedrylu a uplne v pohode.

SiHor
Nováček 6 příspěvků 15.08.18 08:25

Tak já dávám na zvracení homeopatika cocculine, jinak na střevní potíže smectu, hylak forte nebo Enterol.

SarkaTerka
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 09:41
Poletíme do Turecka

@Netopýr1
Děkuji moc za tipy. Vše co jste psala může roční dítě? Nemám a tím ještě zkušenost, tak se ptám :) A je vše volně prodejné nebo něco na předpis? Pokud jste byla v Turecku, dávala jste dítěti jejich stravu nebo radši svoje dovezené skleničky?
Děkuji moc za odpověď.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25229 příspěvků 15.08.18 09:44

Ve 14 měsících v Turecku (ve skutečnosti v 11 měsích) jsem dávala tamní jídlo bez problémů-těstoviny, rýže. Nic jsem netahala sebou. Konečně se mi tam rozjedla. Vzala bych to, co je doporučené nahoře.

SarkaTerka
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 09:47

@SiHor
Děkuji za tip a vše co jste psala může roční dítě.
A ty homeopatika vám zabírají?
Malá jezdila v autě v pohodě až teď začala zvracet. A to byla jen 40 minutová jízda. Tak potřebuji něco do letadla a pak na transfer busem na hotel. To trvá hodinu, tak se teď trochu té cesty bojím :?

SarkaTerka
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 09:53

@jenny.fields
Tak to je dobře, to jsem potřebovala slyšet :)
Já se bála, aby to jejich jídlo nebylo moc kořeněné pro malou.
Já koupila s sebou jen ty ovocné kapsicky abych měla něco pro malou na svačinu. Tak teď uvidím jestli je vezmu nebo ne. Díky za odpověď :) :palec:

SiHor
Nováček 6 příspěvků 15.08.18 10:17

Vše co jsem doporučovala můžou kojenci od narození, vše je volně prodejné, homeopatika nám pomáhali na jakékoliv zvracení, jinak já od roka dávala čtvrtku kinedrilu, v lékárně i mudr. tvrdila, že se nic nestane.

SiHor
Nováček 6 příspěvků 15.08.18 10:21

Homeopatika 2 tabletky rozdrtit a rozpustit v troše pití a pak se může znova po hodině

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25229 příspěvků 15.08.18 10:27
@SarkaTerka píše:
@jenny.fields
Já koupila s sebou jen ty ovocné kapsicky abych měla něco pro malou na svačinu. Tak teď uvidím jestli je vezmu nebo ne. Díky za odpověď :) :palec:

Vždycky jsou tam zvlášť přílohy suché, zvlášt ostatní, takže se určitě nají.

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 15.08.18 17:29
@SarkaTerka píše:
@jenny.fields
Já koupila s sebou jen ty ovocné kapsicky abych měla něco pro malou na svačinu. Tak teď uvidím jestli je vezmu nebo ne. Díky za odpověď :) :palec:

a jakou máte koupenou stravu? V rámci all inclusive jsou hlavní jídla formou švédských stolů, kde si nabíráš zvlášť přílohy a zvlášť maso/omáčky atd. Některé hotely mívají i baby bufet. najdeš to v popisu stravování hotelu v katalogu. Jinak jejich jídla jsou víc kořeněná, ale těstoviny tam nabereš suché, stejně tak rýži. Ale svačiny tam až tak ošetřené nejsou. Většinou jsou k dispozici nějaké sladkosti a fast food. prostě se primárně musíš řídit tím, co máš v popisu stravování u hotelu. Každý to má jinak. Ale tohle jsi měla detailně studovat při koupi zájezdu. Jinak pozor na zmrzliny a led a i na čištění zubů umývám dětem kartáček v balené vodě.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 15.08.18 18:11

Kulisek i enterol roční dítě určitě smí. Jídlo malej jedl jejich, ale my měli opravdu nějaký ultra all inclusive, kde byl koutek pro mrnata, bylo to méně solené a všechno. A popravdě, spíš stejně užíral staršímu hranolky. :oops: zuby sem teda čistila balenou vodou. @SarkaTerka

mamoch
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 15.08.18 18:44

Já vás uklidním, že v Turecku vnučka v pohodě přežila i když pila při sprchování teplou vodu /taková libůstka zvyklá z domova/, když se pak sama přiznala, čekali jsme následky - nebyly:))), pak už to nedělala…

SarkaTerka
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 22:38

@nozu
Máme All inclusive a 5* hotel.
Tak to bude snad v pohodě.
S dítětem cestujeme prvně, tak mě zajimali ty léky a tak. :)
Vezmu sebou pár tech ovocných kapsiček.
Zmrzlinu ji určitě dávat ještě nebudu.
Na tu.má ještě čas :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >