Reklama

Zvrací vám děti v letadle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sophia.888
Povídálka 42 příspěvků 14.08.18 00:23
Zvraci vam deti v letadle?

Ahoj vsichni, chystame se poprve na trihodinovy let.. jak to snaseji vase deti? Zvraci treba? Synovi je 7 let a nevadi mu auto, kolotoce ani houpacky.

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24591 příspěvků 14.08.18 01:28

Nikdy. Za mnoho a mnoho letu, ktere absolvovaly. Naopak zatacky nebo houpavy teren snasi spatne. Za cca 100 vzletu jsem zazila jen dvakrat, ze by nekdo zvracel a pokazde to byly fakt ultra hazecky.

fia80
Závislačka 2964 příspěvků 14.08.18 01:42

Moje dcera nelítá ráda, protože ji v letadle bolí uši z přetlaku i když cucá lízátko. Můj syn létá bez jakéhokoliv probému.

Jinak dceři v autě vadí jen to, když si „čte“ - je jí z toho špatně. S tím přetlakem, ale v menší míře mívá problém i někdy v autě. Jinak ji je vždy dobře a na kolotoči se může točit pořád:-)

smutná máma
Závislačka 4863 příspěvků 67 inzerátů 14.08.18 06:06

@Sophia.888 nene, v letadle ne, ale letos mi zvracela pak při přesunu do letoviska na dovolenou v autobuse ( kopcovitý terén v Řecku + zatáčky). Měla jsem u sebe v kabele kyblík na písek, co jsme vezli k moři. Velmi se „hodil“, igelit bych nestihla vytáhnout a narovnat

stinga
Závislačka 3477 příspěvků 10 inzerátů 14.08.18 06:42

@Sophia.888 nikdy jsem nezažila, že by v letadle nějaké dítě zvracelo, některé se bojí, některé bolí uši při startu a přistání, ale zvracení jsem nezažila

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 14.08.18 07:20

Nezvracela, ale bylo ji spatne jako v autobuse/v aute, syn v pohode…

ivašot.
Kelišová 6245 příspěvků 14.08.18 07:24

Já jsem taky nikdy nezažila zvracející dítě v letadle

kve-tinka
Závislačka 4345 příspěvků 4 inzeráty 14.08.18 07:28
@smutná máma píše:
@Sophia.888 nene, v letadle ne, ale letos mi zvracela pak při přesunu do letoviska na dovolenou v autobuse ( kopcovitý terén v Řecku + zatáčky). Měla jsem u sebe v kabele kyblík na písek, co jsme vezli k moři. Velmise „hodil“, igelit bych nestihla vytáhnout a narovnat
:mrgreen: :mrgreen: buď ráda,že si ho měla :lol:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9629 příspěvků 14.08.18 07:48

Nezvraci a to v autě je to vždy jen otázka času i přes kinedryl. Autobus jsem ze seznamu možných dopravních prostředku vyskrtla uz dávno :lol: špatně není dokonce ani mně, která v autě bud řídí nebo zvraci :lol:

Celina
Závislačka 2885 příspěvků 14.08.18 08:23

Některé děti nezvrací, jiné ano. Vůbec nechápu, co ti odpovědi dají :nevim:

acimedaca
Nadpozemská drbna 25684 příspěvků 14.08.18 08:24

Sedmiletá zvrací v letadle, přitom v autě/buse jí špatně není. Letěli jsme 2× a pokaždé jí bylo špatně. Překvapilo mě, že letušky se divily, že ten pytlík plný si nechci nechat u sebe 8o

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama