Poloha na spaní po císaři

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
LP4
616
14.1.22 23:17

Poloha na spaní po císaři

Ahoj, zajimalo by me v jake poloze jste spali po sekci a po jake dobe jste si lehli na bricho? dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25925
14.1.22 23:27

Spala jsem v polosedu, vstávání bylo nejmíň bolestivý. Na břiše nespím nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
14.1.22 23:31

Dlouho jsem ležela jenom na zádech, postupně na boku. Na břiše určitě až po šestinedělí, furt mě to tlačilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19823
15.1.22 00:10

V poloze na zadech to nebolelo vubec. Na boku me to nejaky cas tahalo za jizvu takze mozna po 2-3 tydnech. Spani na brise nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19454
15.1.22 01:15

Na zádech po operaci, na boku 3.den po operaci - ještě v porodnici, na břiše cca po 2.mesicich, po kontrole u doktora na šestinedělí. ted jsem 5,5mesicu po akutní sekci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
15.1.22 01:44

Jeste v porodnici, asi tak treti-ctvrty den po sekci (dvojcata) jsem uz spala na boku. Na brise nespim nikdy.
A tyden po sekci jsem uz litala s kocarem kolem zavodni trati a fandila prvorozenemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
616
15.1.22 01:53

A co noseni miminka a kojení? Nosili jste po byte a utesocali miminko v náručí xxx desitek minut nebo jen prendali mimco např z přebalovaku do postýlky.
Taky jsem po akutní sekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12237
15.1.22 06:35

Spala jsem na boku, první dny jsem si dávala za záda kojící polštář, netáhla mě pak jizva. Děti jsem obě nosila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
15.1.22 06:35

@LP4 Na boku druhý den po sekci, břicho podložené dekou, na břichu 3 den, to mi bylo asi nejvíc příjemné a hodně to pomohlo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1298
15.1.22 07:38

Normalne spim na brise, takze cele tehu byl pro me sok, ze musim spat na boku… po cs jsem dala bok hned v porodnici, ale je spani na brise jsem se vratila urcite az za ty 2 mesice mozna vic, ne ze by to neslo lezet na brise driv, ale rozhodne to driv nebylo prijemne na nem lezet celou noc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
15.1.22 08:07

Na břiše sem nespala nikdy, takže záda a nebo pak na boku 🙋🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
616
15.1.22 09:08

Dekuji vám za vase zkušenosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
15.1.22 10:48

@LP4 ja jsem tedy ani jedno z dvojcat desitky minut nenosila, nebyl duvod, polozila jsem do postylky a usnuli si sami. A maji to tak doted, nosim cilene po byte, protoze je uz bavi koukat a pozorovat.
A po sekci jsem doma hned fungovala, v den propusteni uz jsem mazala na 2km prochazku s kocarkem.
Ale kazda zena proziva sekci jinak, na me se chodili koukat jako na exota, nevzala jsem si zadny lek na bolest, na nic si nestezovala a kmitala kolem deti.
Po sekci je znat kazdych 24hodin, kdy je lepe a lepe, ac tomu clovek hned po zakroku neveri, je to tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19823
15.1.22 11:26

Ja bohuzel dceru nosila od 2-3 tydnu prakticky cely den, protoze neprestavala rvat od 5 rano do cca pulnoci. Jestli me z toho bolelo bricho, to si nepamatuju, pamatuju si krutou bolest zad a vsech klouu v rukach a jeste na 8m me bolely kolena. A samozrejme toto fyzicke vypeti zpomalovalo hojeni, po prvnim cisari jsem se hojila dlouho…

Druhy cisar byl pohodicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
616
15.1.22 15:12

A jak ste se starali o jizvu? Nebo proste po prichodu domu co jste krom mytí s tou ranou delaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat