Polohovaci podlozka

55
30.5.07 14:53

Polohovaci podlozka

Ahoj!
Rada bych se vas zeptala na zkusenosti s polohovaci podlozkou. Stale se rozhoduji jestli ji koupit nebo je to zbytecny? Dekuji za odpovedi

http://www.podivej.cz/…dlozka-plus/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
30.5.07 16:54

Myslim, ze je to zbytecne. Neni draha, ale budes mit pak zbytecne dalsi vec v byte, se kterou pak nebudes vedet, kam s ni. A mimco si stejne bude lezet, jak se mu bude chtit :-) Mne pripadaji takovehle veci fakt jen tahani penez z lidi.

neprihlasena Adela

• Nahlásit
  • Citovat
1493
30.5.07 17:07

Taky mi přijde zbytečné ji pořizovat … původně jsem o ní taky uvažovala, ale nakonec jsem ji nekoupila a obešla jsem se bez ní v pohodě. Mimčo jsem první 2 měsíce dávala na bok tak, že jsem ho prostě opřela o stěnu košíku, v němž spalo.

Pak jsme přešli na postýlku a tam jsem ho opírala o příčky postele, na kterých byl mantinel, a ještě jsem syna „podkládala“ dlouhou hračkou.
Nicméně ten můj divoch pak stejně spal v poloze, v jaké chtěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
30.5.07 17:16

Myslím, že stejnou službu ti udělá srolovaná osuška, mi se to jeví jako docela zbytečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
31.5.07 08:50

Ahoj,
já jsem přesně tuhle podložku koupila a využila jsem ji na 100%, pak si vyber :lol:
Ale neměla jsem ji vcelku, obě ty zarážky jsem oddělila, protože jsem používala vždycky jen jednu, takže jednu měl Matýsek v postýlce a jednu jsem měla u sebe ve velké posteli, abych to pořád nepřenášela.
To pod hlavičku jsem nevyužila.
Pokaždé jsem ho tou zarážkou podepřela a spinkal báječně. Měla jsem klid, že neleží na zádíčkách a na bříško se nepřetočil.
I na návštěvy i na chalupu jsem to brala s sebou. Je fakt, že když jsem to zapomněla, tak jsem místo toho použila srolovaný ručník, ale nebylo to ono.
Pro druhé mimi to mám opět připravené, takže za mě říkám, že já to využila dost.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
31.5.07 15:29

Dekuji vsem za odpovedi… Asi ji koupim, kamaradka si ji taky moc chvali, cena je prijatelna a kdyz se zadari nezustaneme jen u jednoho mimi, takze se bude hodit i priste. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama