Polštáře do cyklovozíku Croozer

7
2.6.16 22:48

Polštáře do cyklovozíku CROOZER..

Ahoj maminky,
chtěla jsem Vás poprosit, zdali některá nešijete, nebo neznáte někoho kdo šije polštáře do vozíku CROOZER??
Hledala jsem snad skoro všude, našla jsem 2 paní, ale jedna mi neodpovídá na mail, a druhá má už zrušený číslo emoticon..
Tady je odkaz, jak polštář vypadá. Možná bych se do něj pustila i sama, ale můj stroj, semnou odmítá komunikovat emoticon
http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/…zer-nabidka/
Děkuju za aspoň nějaké info.. emoticon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

44854
2.6.16 22:50

@Koblina koukala jsi na fleru a na mimibazaru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
3.6.16 07:43

Tak tam jsem se nedívala. Zkusím tam pohledat.Moc dekuju za tip :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
3.6.16 07:49

Tak na fleru bouzel nic :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
15.6.16 13:40

My si nechávali šít na mimibazaru, stálo to asi 400 Kč, ale už je to více než rok. Jinak když byla nouze, posloužil i klasický srolovaný polštář…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
15.6.16 18:49

@Koblina Ted jsem polstar objednavala z toho inzeratu a pani se mi ozvala, byla pry v nemocnici, tak to zkus jeste jednou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
15.6.16 21:36

Vážně? Mě to už nepustilo..Inzerat je pozastaven uzivatelem :zed: Myslíš přímo z tohodle, co jsem vložila??Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
17.6.16 04:40
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
17.6.16 08:21

Aha, cena je jiná, ale inzerát stejný. Super, hned jdu psát. Děkuju za info..Hezký den :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 21:03

Ahoj holky, koukám na polštář a vypadá super, jen mám dotaz, my hodně bojujeme s tím, že, když syn usne padá mu hlavička dopředu, jak tomu zabránit? Děkuji za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
21.4.17 08:06

Ahoj, u našeho croozeru, se daji regulovat popruhy. Takže když syn usne, povoluji..Tím pádem, je nakloněný vice dozadu :lol: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama